Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vidéki vagyok és Pesten...

Vidéki vagyok és Pesten szeretnék szülni lehet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha felmész pestre és ott fogadsz orvost és hozzá jársz gondozásra, szülhetsz nála. Pénzkérdés. Magánklinikára is járhatsz, de azt nem tudom hol van. Az a baj ha neked pest messze van nem lesz könnyű bejárni!!!Ahol laksz ottmivan? hova tartozol?
2008. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kecskeméti vagyok és nagyon gáz az itteni szülészet.Egyébként köszönöm a válaszodat.

Üdv.

2008. máj. 9. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a védőnőt kérdezd meg milyen esélyeid lennének pesten , így kikerülöd a dokidat is aki most van, vagy egyszerüen jelentkezz be egy pestiihez. kérdezd itt ki kit ajánl, mert ebben nem tudok segíteni, mert Pécsi vagyok . Remélem minden rendben lesz bárhová is kerülsz!!
2008. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Tapolcai vagyok, ami Ajkához tartozik, de Keszthelyen szülnék. Azt mondták, semmi akadálya, csak menjek el 30 hét körül egy vizsgálatra, majd 36 hetesen uhra, és utána hetente nstre, és pénz nélkül szülhetek ott. Nem kell orvost fogadni.

A kórházat kérdezd meg, az a biztos.

De azért Kecskemét és Pest nem a szomszédban van, ezt gondold meg!!

2008. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.

Tudom,hogy 80km de a szüleim Pestiek és úgy gondoltam,hogy a terhesség utolsó heteiben felmegyek hozzájuk.

Boldog babavárást mindenkinek.

2008. máj. 9. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

lehet pesten szülni. én is így tettem Írj privit és mesélek :)

2008. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!