Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok orvost...

5 hetes terhes vagyok orvost keresek, még nem nagyon jártam itt senkihez, mert nem régen vagyok Pesten, és korábban vidéki dokim volt. Kihez menjek? Esetleg elérhetősége ha lenne annak is örülnék.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Lukács Györgynél szültem néha rossz napja van de gyönyörűen kezeli a kismamáit és az egyik legjobb ultrahangos.

Ha érdekel irj egy levelet és megadom a számát!

2009. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne,ha a lakóhelyedhez közel választanál orvost.
2009. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, első válaszoló! Küldtem neked e-mailt!
2009. jún. 23. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet:

Várhatóan sokan a saját orvosukat fogják ajánlani,könnyebb lenne,ha legalább kerületet írnál,hogy neked egyszerűbb legyen nagy pocakkal orvoshoz járkálni.

2009. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14. kerben vagyok, bejelentkeztem az első válaszoló által megadott dokihoz. Köszi
2009. jún. 23. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem:-) Minden jót!
2009. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jún. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!