Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ott kell szülnöm ahová terület...

Ott kell szülnöm ahová területileg tartozom? Vagy most hogyan működik ha én vidéki vagyok, de Pesten szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
Megoldható ez valahogy?És ez mennyibe kerülne nekem?A legutolsó információim szerint ott kell szülni ahol lakok.Vagy nem?
2008. ápr. 12. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ha máshol szeretnél szülni akkor azt megteheted csak orvost kell fogatnod abban a korházban ahol szülni szeretnél.
2008. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem abban a kórházan szülök, ahol lakom. Fogadtam orvost, és tőle kérdeztem, hogy fog e ez nekem valami plussz költséggel járni! Azt mondta, hogy emiatt ne aggódjak, nem. Szerintem jó lenne, ha Te is esetleg a választott orvosodnál majd rákérdeznél erre!

Minden jót!

2008. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott szülsz, ahol akarsz. Nem kell hozzá orvost sem fogadnod, ez tévedés. Kórházat megválasztani szülés szempontjából nem területi kérdés, a tb egyedül azt bárhol rendezi. A legtöbb bpi kórházba viheted az orvosod is:)
2008. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt hogyan?Én vidéki vagyok,nem tudtam hogy ez hogy működik,ezért már itt vidéken van fogadott dokim,akivel semmi bajom,de a kórházzal igen..Szóval elvileg szólhatok a dokimnak,hogy nála szeretnék szülni,de Pesten az xy kórházban?Sokkal nyugodtabb lennék ott,mert tudom ha bármi gond lenne a babával szülés körül,akkor ott lenne a legjobb kezekben a baba.Ezt egyszer már sikerült sajna átélnem,és azóta is csak csodálom az ottani dokik munkáját,és tuti hogy azért úszta meg a fiam anno a vele történteket,mert ott született a klinikán.A mi vidéki kórházunkban esélye nem lett volna eggyáltalán életben maradni sem..Ezért tartom olyan fontosnak a "hol"kérdést...
2008. ápr. 12. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ezt mondd el a dokidnak, és szerintem ezt együtt hozzátok össze valahogy. Ott szülsz ahol akarsz, kérdés, hogy az orvosod is megy-e veled, és mennyiért? Mert szerintem ez magasabb összegű kategória. Kérdezd meg, vállalná-e érted, és mennyiért, hogy együtt menjetek a klinikára. (Melyikbe? Milyen messze van tőletek?)
2008. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A dokimmal elégedett vagyok végülis nem vele van a baj,hanem attól félek,nehogy vmi baj legyen a babával(többek közt magas cukrom végett).Nem a szüléstől félek,de sokkal nyugodtabb lennék ha bármi lenne a babával,akkor itt ahol lakom,a kutyámat nem merném bevinni a gyerekosztályra....Egy vért alig tudnak normálisan levenni...Én nagyon szeretnék ott szülni ahol az elsőt is,a Sote I női-n,de Pesttől 60.km re lakok.Az ár nem is annyira érdekelne,de én eddig ugy tudtam csak ott szülhetek ahol élek,és most hallottam,hogy mégsem így van,viszont már nem sok van hátra a terhességemből:(
2008. ápr. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!