Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pesten szeretnék 4D ra menni....

Pesten szeretnék 4D ra menni. Vidéki vagyok, mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Olyan lenne jó, ahova nem kell heteket várni, és ahol tényleg jól megnézik a babát. 12-13 hetesen szeretnék menni!
2009. márc. 27. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Istenhegyi Géndiagnosztika.
2009. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, nézd meg ezt a lapot, itt sok cím van.

[link]

Mi újpesten voltunk az Újpest Központ 4D-ben, aranyosak voltak, nem kellett sokat várni.Honap: [link]

Jóbarátunk itt volt: [link]

Őket tudom jószívvel ajánlani. Esetleg még Zuglóban van a MiiManó babacentrum-nál egy 4D-s rendelő. Áraiban elég jó.

Mi is most készülünk nemsokára a másokódik körre :)

remélem tudtam segíteni.



26 hetes kismama

2009. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Úgy látom választék, bőven akad:)
2009. márc. 27. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi itt voltunk kétszer is:

[link]

Mind a két hölgy nagyon aranyos, volt türelmes. Kb 40 perces DVD-t kaptok, tele fényképpel. A mi babánk a második alkalommal végig aludt, nem sok minden látszódott belőle, így csak a felét kellett kifizetnünk, és mondták, ha legközelebb megyünk és sikerül, akkor a másik felét. De ha nem megyünk többet, akkor sem kell kifizetni a másik felét. De próbálkoztak mindennel, kaptam csokit, üdítőt, mozogni kellett, de semmi eredmény. De másofdszor már mindent láthattunk.

2009. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm4 A genesis-t mások is ajánlották és bevallom elsőre nagyon megtettszett, és tényleg kedvesnek tűnnek, még így neten keresztül is. És hát szép környezetben zajlik minden, nekem ez is fontos:) Azt hiszem oda megyünk:)
2009. márc. 27. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!