Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kell fizetnem a kórházi...

Kell fizetnem a kórházi ellátásért, ha nem a területileg illetékes kórházban szülök?

Figyelt kérdés
Debrecenhez tartozom az állandó lakcímem szerint, de 2 hónapja felköltöztünk Pestre, albérletbe. Fizetnem kell ha Pesten szülök?
2008. máj. 7. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fizeted a TB-t, akkor miért kellene?

Nekem nyiregy a kijelölt hely, de debrecenben fogok szülni.

2008. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem a kijelöltben fogok szülni, hanem egy szülészeti klinikán és nem kell fizessek....
2008. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Ajkához tartozom, és Keszthelyen szülök (vagy Pécsen vagy Győrben,ha "ott ér el") és megkérdeztem, nem kell fizetni. Ellátnak ott is ugyanúgy, csak szülés előtt 30 hét körül el kell menni egy vizsgálatra, majd 36 hetesen uhra, és utána hetente nstre. Ezt szeretik, hogy ne akkor lássanak elsőzör, mikor befekszel szülni.
2008. máj. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!