Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora lehet a baba fejének...

Mekkora lehet a baba fejének az átmérője, hogy normálisan szüljek? most 37 hetes vagyok és 93 mm.

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek az utolsó Uh-ra, azt mondta a doki,hogy akkor majd eldöntsük,hogy lesz a szülés, habár már 93 mm-nél elgondolkodtató,hogy császár lesz-e belőle vagy sem.
2008. ápr. 29. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk ennyi idősen már 98 mm volt, igaz császárral szültem de más okok miatt
2008. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 33cm-es fejmérettel született.Simán szültem.
2008. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 99 mm volt, gátmetszés, repedés és egyéb hasonló dolgok nélkül természetesen szültem.

Hajrá!!!

2008. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 34cm volt a fejkerülete,természetes úton született!Bár volt gátmetszés+hüvelyrepedésem!
2008. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam fejátmérője 97 mm volt a 40. héten,5 nap múlva 34 cm-es fejkerülettel született,természetes úton,gátmetszéssel,de repedtem is ill.egyébb sérüléseket is okozott.Nem törvényszerű hogy másnál is így történjen,de én ezek ellenére is azt mondom, életem legszebb pillanatai voltak amikor megszületett,a sérülések pedig begyógyulnak.

Egy 1 hónapos kisfiú anyukája.

2008. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

A lányom fejecskéje 35,5cmvolt.természetesen,ga´tmetszéssel született.Igaz nehéz,és hosszú szülés volt,(38óra).de ez a legszebb dolog a világon.ne aggódj.szerintem a doki akkor ahejzettöl fügöen fog donteni,hogy kell-e császár.

2008. ápr. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!