Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 11 hónapos cicifüggő baba...

Más 11 hónapos cicifüggő baba sem eszik normálisan szilárdat?

Figyelt kérdés

Már teljesen kivagyok.Vannak napok,mikor mindent szépen megeszik,van amikor meg bármit adok semmi nem kell,csak a cici.Próbáltam már,hogy nem adok neki tejcsit,de akkor sem eszik.Már nem tudom mit csináljak.Reggeli nem kellett,jó akkor majd ebédre hátha,ebéd sem kell,uzsi sem, vacsi sem.

Nem hiszem,hogy csak az anyatej elég neki egésznap.


2010. ápr. 2. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én babám éjszaka 2X szopi

R: virsli, felvágott, sajt, kenyér

E: húsos főzi

Uzsi: gyümi, sinlak

V: Főzi, szopi

Nem elég csak az anyatej, próbálj olyan ételeket adni, amit szeret, de így biztos nehéz, hogy nem nagyon akar a baba szilárdat enni!

És az éjszakát végig alussza?

2010. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb a mi napirendünk is így néz ki étkezésileg,csak vannak napok amikor nem akar enni.Hiába adom neki azt amit szeret.Nem alussza végig az éjszakát,egyszer még ébred.
2010. ápr. 2. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg leszoktatni a cicizésről.Nem rosszból de egy 11 hónaposnak már nem kell anyatej.
2010. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet! Ne aggódj, valami oka biztosan van, hogy miért nem akar szilárdat enni!

Nálam a kisebbik fiam csinálta ezt. 10 hónaposan kezdte, bár addig sem evett meg mindent! 11 hónapos volt, mikor kijött az első foga, így előtte sokáig csak szopott. Hiába kínáltam mással, mint te is, inkább nem evett. Már én sajnáltam meg, így megszoptattam. Kb 2-3 fogig ezt csinálta, most már megeszik mást is szépen. Igaz 15 hónapos és 5 foga van!

2010. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
SOK BABA, MIKOR JÖN A FOGA, NEM SZÍVESEN FOGAD EL SEMMI SZILÁRD ÉTELT. Az enyém is szopik/ott és nála ia voltak ilyen időszakok. De ez nem csupán az anyatejes babákra jellemző, megvan a tápszereseknél is ugyanúgy (itt az oldalon nagyon sok ilyen kérdés volt már). Ne félj, az anyatejből is megkap mindent, amire szüksége van, ami meg esetleg nincs benne, azt majd pótolja néhány nap múlva, ha kibújik a foga, elmúlik a fájdalom :)) leszoktatni fölösleges lenne, igenis szüksége van még az anyatejre... 1 éves koráig mindenképp, de utána se fog neki ártani. Főleg, ha van tejed, nem tudom, mi értelme lenni tápszerre átállítani...
2010. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!