Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül a szülés?

Mennyibe kerül a szülés?

Figyelt kérdés

A 12. heti vizsgálaton már a szülés anyagi oldalát is megbeszéltük a dokimmal. 80-és 100ezer közötti összeget mondott, de hogy mennyit adunk pontosan, azt ránk bízza.

Én soknak tartom, a férjem szerint ez "középkategóriás" ár. Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?


Ráadásul a Dél-pesti kórházhoz tartozik a doki, amiről meg nem sok jót hallottunk...


2008. ápr. 28. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
80-100 ezer az rengeteg!!! Pofátlan! Szerintem húzni kéne valami határt. Aki pedig tud rá százezreket szánni (és akar is), az szülhet magánklinikán, nagyon jókat hallok róluk. Ennyit nagyon-nagyon sok ember nem tud összekaparni.
2008. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a Dél Pestibe tartoznék helyileg,de mikor ezt megtudtam és megláttam csak fotón az épületet azt mondtam nemmegyek oda,ráadásul az egyik ismerősöm ott dolgozott és eleget hallottam róla.Sajnos ezért kellett magán orvoshoz menjek,hogy más kh-ban szülhessek.Így a szt Imrében fogok-remélhetőleg.Arról eddig csak jókat hallottam.A dokim,8000kér,per vizsgálat és azt mondta teljes megelégedettség esetén 60ezer a szülés.Eddig meg vagyunk vele elégedve.Én sokallom a 60at megmondom őszintén,valószínű nem is fogunk adni neki csak max.50et ha mindennel tottál meg vagyunk elégedve is,de majd meglátjuk.Ha 20percenként rám néz 10percre ,megkapja,ha csak az utolsó fél órára esik be,nem akkor sztam 30-40et esetleg.Nem vagyok benne biztos amúgy,hogy egy második babával már hozzá mennék,mert amúgy az összes vizsgálatot máshol végzik..sztk-kban,kh-ban..ennyi erővel mehetnék sztkba is..csakhát a dél pesti az tart vissza.Jól gondold meg,én azért fizetek meg orvost hiába nagyon nehéz és sok,mert olyan élménnyel szeretnék távozni a szülőszobáról,hogy szivesen vállaljak még legközelebb babát,nem biztos ,hoyg ez a kh megadja.de döntsd el te.

Arra úgyelj ha esetleg fogadsz orvost 20dik hét után már nem nagyon szeretik vállalni az embert.vagy csak jó sok pénzért.Amúgy sztem a 80-100ezer ft nagyon magas ár,és ez már nem közép kategória,az előttem szólóknak igazuk van.

29hetes kismama

2008. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia,

Az a doki aki összeget miond az mindig a visitdíj 10szeresét mondja.Én a dél-pestihez tartozok itt vagyok 2 percre tőle, de valamiért a Péterfybe megyek szülni....Lehet, hogy minden ok lenne csak nem szimpi ott nekem az egész.

Én nem magánrendelésre járok, hanem csak be a kórházba de olyan dokihoz akinek van magánrendelése is és én a kórházba fizetek neki 5000Ft-ot.Mindig van UH meg minden kötelező vizsgálat a tarifa akkor is 5000.Ezt nem ő mondta, ezt én gondoltam mert nem válaszolt arra, hogy ha a magánrendelésén mennyi lenne az összeg.Szóval én neki a szülésnél 50.000 ft ot fogok adni.Megadnám a doki számát, de már nyugdijjas és elvileg csak ügyelget nem vállal mást.Viszont tényleg ajánlom figyelmedbe a Péterfyt mert az egyik legfelszereltebb kórház oda viszik az összes beteg csecsemőt és még a szülőszobák is nagyon változatosak./bordásfal, szülőszék stb./Jaaa és van alapítványi szoba, 7000ft-ért saját fürdő wc 1 vagy 2 ágyas szobák.

25 hetes kismami

2008. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, váltani fogok dokit, leginkább a kórház miatt. Még nem láttam kívülről sem, de ha már egy rossz vélemény van róla, az is sok, hisz a kisbabámról van szó!

Köszi mégegyszer, mindenkinek boldog babavárást, babázást!

2008. máj. 1. 18:01
 15/15 anonim válasza:
Én szerintem döntsd el szülés után mennyit adsz neki.Nekem még 3 napom van hátra szülésig,30-40ezret szánok rá.Fizettem 9 hónapig :)!
2008. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!