Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is sokat rágódik azon...

Más is sokat rágódik azon hogy vajon egészséges, szép gyereke lessz-e?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen!!!

Rengeteget gondolok rá,mert sokszor kellett antibiotikumot szednem vesepangás miatt.

Hogy szép lesz e azzal tisztában vagyok,hisz az én babám lesz a legszebb a világon :-)

2009. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó ez rendben van hogy a saját babánk a legszebb a világon de (nem vagyok amúgy rosszindulatú)azért lássuk be vannak igencsak csunyácska kisbabák
2009. júl. 5. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen!!! Nekem 8 hónapos a kisfiam, aki tényleg nagyon szép baba(idegenek állítanak meg, főleg a szemét dicsérik)és most meg azon eszem magam, csak ne történjen vele vmi.... annyi kis apró veszély van, elég, ha csak egy pillanatra nem figyelünk rájuk.... szerintem amit érzel, az normális. Mindenkinek eszébe jut ilyesmi, csak van, aki elhessegeti és van, aki rágódik rajta.... ill. szerintem csak a nagyon fiatal anyukák nem rágódnak ilyesmin...nekem anyukám mondta, aki 19 évesen szült, hogy neki eszébe sem jutott, hogy bármi bajunk eshet....persze meg is tett érte mindent!
2009. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én nagyon pozitív voltam de aztán jött anyós: láttam a tv-be az újságba stb ilyen olyan beteg gyereket mi van ha a miénk is az lesz ezt ne egyek azt ne egyek mert betegen fog megszületni biztos kora szülött lesz akkor biztos hogy mindene megvan mert ő azt álmodta hogy lábak nélkül született meg stb szóval teljesen belém rakta az ideget még mindig nem értem magam miért nem csaptam le már az első ilyen mondata után és akkor biztos élveztem volna a terhességem minden percét

Nagyon hosszú és dús fekete hajjal teljesen egészségesen született meg 39hét 4 napra a kislányom

2009. júl. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


Mindenki. Szerintem nincs olyan kismama a földön, akinek át ne suhant volna az agyán, hogy "jajj csak minden oké legyen".Ezért vagyunk/leszünk anyák; az aggodalom végigkíséri az egész életünket a terhesség kezdetétől. Ennek vannak persze fokozatai; de nem kell beteges félelemben élni :D Csak pozitívan és nem lesz semmi baj! ÉS igen, vannak csúnyácska kisbabák; de minden mamának az ő babája legszebb; és meg kell tartani ebben a hitben ; hiszen kis Élet, kis Picike az amit ajándékba kapott! :)))

2009. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondoltam erre, de már tudom, hogy makk egészséges lesz és az én fiam lesz a legszebb a világon! :)

Neked is így kellene gondolnod! Azt hallottam, hogy ha aggódsz valamin azzal csak bevonzod a rossz és negatív dolgokat az életedbe. Nem szabad feleslegesen aggódni. Egészséges nő vagy és egészséges gyereked lesz, hidd el, hogy ez a gondolkodás megkönnyít mindent a várandósság és a szülés körül.

Szép szülést!

2009. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

3. válaszolónak: Igen, le kellett volna csapnod az anyóst! Nálunk is eljátszotta ezt a marhaságot, mindenért belém kötött... hogy mért nem eszek sok húst? mert ha nem eszek akkor hülye lesz a gyerekem... mondom te vagy hülye! Nem értette meg hogy nem bírom megenni a nagy zsíros, gusztustalan húsokat amikhez ők vannak szokva. Aztán az utolsó csepp az volt a pohárban amikor nagy büszkén vittem neki haza a 4d uh-n készült képeket és mutogattam, hogy milyen szép a fiam és ő pedig azt mondta, hogy ugyan olyan csúnya lesz mint az apja volt kiskorában. Na innentől megfogadtam, hogy semmit nem mondok neki többet a gyerekről, ha megszületett és érdeklődik iránta akkor persze nem tiltom el, de soha nem fogom tűrni, hogy az én gyönyörű kis fiamra ilyeneket mondjon. A kezembe nyomott egy 30 kb 35 éves könyvet, hogy olvassam el, mert hasznos dolgok vannak benne. Már az elején letettem, mert nem hiszem, hogy a régi elvek szerint kéne nevelnem és gondoznom a babámat. Egyébként jót nevettem mikor olvastam, hogy teknőbe fürdették a babákat és napra forgó olajjal kenték a bőrüket.... Anyósom pedig azt akarta, hogy én is mindent a könyvben leírtak szerint csináljak. Na persze...

2009. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!