Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-hetes kismama vagyok!...

34-hetes kismama vagyok! Nagyon izgulok már! Kissé ideges is vagyok, mert a pocim nem igazán nőt meg! Más is van volt igy? Egészséges szép babája született?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 4. babámmal egy dekát sem híztam (62-voltam 10 hetesen és ennyivel mentem szülni is), pedig rengeteget ettem. a pocim se volt nagy, sokan észre sem vették, hogy babát várok. Ugyanazokat a nadrágokat hordtam, amit terhesség előtt. A kislányom teljesen egészségesen, 2950g-mal született.
2009. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, de egy lány akivel egy fórumon beszélgetünk alig növesztett pocakot, de nagyon dúúúrván alig, és 4kg babája született. Ha nem is merem őt és nem látom róla és a babáról a fotókat nem hiszem el!!!!
2009. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj én is csak 4 kg-t szedtem fel, abból 3kg-s volt a kislányom és makkegészséges:D 4 hónapos a kiscsaj!


Boldog hátralevő heteket!

Könnyű szülést!

2009. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

en a dokimnak mondtam a heten,hogy mär vagy kb 3hete nem lätom,hogy nött volna a hasam.erre ö azt mondta,hogy ez nem jelenti azt,hogy a babuci nem nö.meg is neztük uh-n,hogy megnyugodjak,es tenyleg az utobbi 2hetben felszedett 600g-ot... :) amugy nekem sincs egy eget rengetöen nagy hasam,csak normälis.de nem baj,igy legaläbb lehet,hogy meguszom a striäkat... :)

minden jot!34+4hetes km

2009. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok! Amúgy a hasamon semmi nem látszik, mintha nem is szültem volna:) Volt, hogy kérdezte vki mire vagy kiírva, mondtam 4 napom van hátra, és az illető szóhoz sem jutott hirtelen:) De ekkora pocakot is elég volt a végén vonszolni:)
2009. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is nagyon pici a pocim, pedig már 36+3hetes vagyok, és mindenki kb. 7 hósnak néz, a héten ctg-n megkérdezték kit keresek, nem hitték el,nekem kell a vizsgálat!:-)A 36 hetes uh-on a baba méretei cm.-ben a mérettáblázat szerintiek szinte pontosan, csak kicsit soványabb, szóval nem lesz 4 kilós a baba, csak 3 körülire saccolták a végén, ami meg nem gond, könnyebb megszülni a lényeg hogy fejlett legyen!

Szóval én is sok kismamaát láttam egyébként pici hasból normális vagy nagy babát szülni, mindenki más alkat.

Én is 170 cm vagyok és csak 6 kilót híztam eddig, ezzel is biztos összefüggésbe van, és szülés után legalább jobban fogunk regenerálódni is!

2009. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!