Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Luxus szülés-melyik klinikán...

Luxus szülés-melyik klinikán van erre lehetőség Budapesten?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 22:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
en luxusba szultem bibi :)))
2012. jún. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Akkor en is luxusban szultem volna...?Kulon szoba,a ferjem bar nem aludhatott ott,de reggeltol estig bent lehetett,kb 15 fele etelbol lehetett valasztani,tisztasag,csend...es INGYEN volt...azt hiszem sejtitek,hogy nem Magyarorszagon szultem...
2012. jún. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

én meg nem bírtam enni szülés után kb. 3 napig, csak ittam :)

a babám non-stop velem volt és a férjem is szülés alatt, vajúdás alatt is

ez volt a lényeg, jó volt nagyon.

de a telkiről én is csak jót hallottam

2012. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%

Maternity-t ajánlo, nézd meg a honlapjukat.

Többször jártam ott vizsgálatokon, azokkal max. elégedett voltam.

A következő gyereket ott szülöm. :)

2012. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Dr. Rose. Ha van egy szülésre 600-700 ezred.
2012. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
Jesszus, mint amikor az ovisok dicsekednek a karácsonyi ajándékaikkal... Én meg Mo.-n szültem INGYEN csodaszép szülőszobán, remek ellátással, apuka végig velünk aludt bent, mindenki tündér volt... Megmondom őszintén, a legkevésbé sem érdekelt, a szülőszobán a fájdalom miatt nem, lent meg a szoptatási nehézségek és az iszonyat fáradtság/vérzés kombináció miatt...
2012. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A dr. Rose a képek alapján tényleg nagyon luxus, többet nem tudok róla, személyes tapasztalatot még nem hallottam/olvastam. Én a Telki kórházban szültem, a magyar kórházakoz képest az is luxus, de egyáltalán nem olyan luxus, mint a dr. Rose. Az ellátás, a bánásmód, a szakmai tudás viszont luxus. Apa végig velünk volt, dietetikus segített kiválasztani minden nap a menüt, nagyon-nagyon finom volt a kaja, a viziteken kívül nem zargattak, de ha szükségünk volt valamire, azonnal ugrottak. Nagyon szép szülésem volt és csodás napokat töltöttünk ott, gyönyörű, csendes, erdős, madárcsicsergős környezetben.
2012. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sima "mezei" szülésem volt egy állami kórházban,mégsem irigykedem.Megteheti????Tegye!Én is megtenném...
2012. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
az irigykedés butaság, én pl. nem irigykedem, mezei kórházban szültem, de nagyon jó volt, és a következőt is ugyanott fogom szülni, és akkor is ott szülném ha milliárdos lennék. Életem legszebb élménye volt, minden tökéletesen alakult, az orvosomhoz pedig ragaszkodom, ha ő segítene szülni megint, nekem a mezőn is jó lenne. A szülés élménye nem a külső körülményektől (kaja, bútor) függ, hanem a hozzáértő segítőktől akik bíztatnak és akikben 100%ra megbízol, hogy világra fogják segíteni a babádat, ezt egy állami intézményben ugyanúgy megkaphatod, nekem összejött.
2012. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%

A Bajcsyban szültem ...

Életem legszebb élménye, semmiért nem cserélném el!

Nem kell annál nagyobb luxus, mint hogy átélhetem a szülés csodáját és a végén "kapok" egy egészséges babát!

Hogy egyszerű a kaja és kicsit szakadt a kórterem?

Kit érdekel???


A Telkiben a férjem kapott állásajánlatot (nem szülész), Ő annyira nincs elájulva tőle ...

2012. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!