Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Luxus szülés-melyik klinikán...

Luxus szülés-melyik klinikán van erre lehetőség Budapesten?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Telki kórhaz
2012. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Loool, mi a franc az a luxus szülés? A doki szüli meg helyettet ha eleget fizetsz?
2012. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Telkiről sok jót hallottam, de nem olcsó.
2012. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is ilyen lesz!A luxus szülés=szállodai ellátás.külön nővér felügyelet.a la carte étkezés.de én nem Pesten szülök...akkor most jöhetnek a beszólások...
2012. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
dr rose
2012. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
szívesen szültem volna így, de nem a külön nővér, vagy az a la carte miatt, mert a kórházban se volt szükségem nővérre, és szerintem finom volt az étel minden nap (és olyan hulla voltam, hogy baromira nem éreztem volna az étlap böngészését, örültem ha ettem/ittam, mert étvágyam se volt. Egyágyasban voltam, tiszta volt minden, a dokimat nagyon szerettem. Egy dolog miatt szülnék luxusabban, és az a csecsemősnővérek és a gyerekorvos. Na azokat lecseréltem volna egy luxus csapatra, szörnyűek voltak.
2012. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Luxus alatt ezt értem:Nívós körülmények,egyéni,"szállodásan" berendezett szoba,ahol az apuka is bent aludhat,finom,egészséges ételek,minden vizsgálat egy helyben,szakmailag és emberileg is megfelelő orvosi team
2012. jún. 15. 23:22
 8/22 A kérdező kommentje:

Bár lehet ez csak Magyarországon luxus...

A dr.Rose nagyon szimpatikus,esetleg járt ott valaki?

2012. jún. 15. 23:22
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A dr. Rose kifejezetten luxus, de szakmailag nem a top kategoria, raadasul, csak egy szuleszuk van. Van meg a Telki es Maternity, ezek nem tulsagosan luxus szallodas helyek, de abszolut jo korulmenyek es szakmailag is jobb, mint az elso. A Robert Karoly is magan, de olyan, mint egy jobb allami korhaz, luxusrol szo sincs.

A Telkit szemelyesen csak ajanlani tudom, szuper kis csapat.

Egyebkent, nyugodtan lehet kerni az osszes korhazban idopontot es szetnezni, en is igy tettem.

2012. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Ja, es en voltam a Roseban, nekem nagyon sok dolog nem tetszett ott. A Telkivel meg voltam elegedve teljes mertekben.
2012. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!