Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél tényleg nem lehet...

Szülésnél tényleg nem lehet inni? Hogy bírják ki ha mondjuk ilyen 30-35 óráig is vajúdnak?

Figyelt kérdés
és miért nem lehet inni? természetes szülésnél sem lehet, ha nem kap az ember semmi cuccot?
2012. jún. 8. 00:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Lehetett inni,wc-re menni.
2012. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én nem ihattam volna, kaptam infúziót, de a férjemtől kértem inni, mert így is nagyon szomjasnak éreztem magam. Nem volt ott velem a szülésznő, meg a doki minden percben. Vajúdás közben hánytam párszor, lehet az ivás miatt. De az csak pár pillanat volt. Végül sikerült természetesen megszülni a babát.
2012. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én négyszer szültem már,nem lehetett enni-inni nekem sem,az elsőnél nem is szerettem volna,a másodiknál majd éhen haltam,szülés után kitoltak a páromhoz én meg elküldtem banánért és gyorsan benyomtam kb 1 kiló banánt.A harmadiknál csak szomjas voltam,nyalogathattam citromot meg narancsot.A negyediket 3 hónapja szültem,nagyon-nagyon szomjas voltam,kicserepesedett a szám és már nyelni sem tudtam,könyörögtem hogy adjanak már inni legalább egy kortyot de nem adtak,végül kaptam vizes gézbucit azt nyalogattam.Én is csaltam egy kicsit,mikor kiküldtek pisilni ittam pár kortyot a mosdóban.
2012. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én 1-1 kortyot ihattam. De megmondom őszintén a legkisebb bajom is nagyobb volt a vajúdás alatt, hogy ihatok-e vagy sem....
2012. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én egy-egy kortyot ihattam, mondjuk döntötték belém az infúziót is.
2012. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nálunk kérték, hogy vigyünk magunkkal mentes ásványvizet, citromot és szőlőcukrot, ha semmi nem indokolja a fekvést, akkor lehet sétálni, zuhanyozni és majdnem minden szülőszobában van sarokkád, amiben lehet vajúdni. Infúzióval már nem kell mászkálni, ha a víz elfolyik, akkor nem lehet fürdeni, ha rajtad van a ctg, azzal sem lehet már mászkálni, de addig a fentiek közül bármit. Sőt, ajánlották, hogy túlélő kaja legyen nálunk, mert a szülés után csak a következő étkezés jár: meglesz a baba éjjel 1o kor 10 óra vajúdás után, akkor dél óta nem ettél és csak a reggelit kapod....

36 hetes kismama

2012. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nos, itt Nyíregyházán szülésznővel vajúdtam és a párommal! Az egész olyan viccesnek tűnt mert annyi mindent hall az ember...! Semmi nem volt abból amit mondtak! Kint ültem végig labdán, párom meg a másik oldalon a forgós székben vicceket mesélt nekem meg a szülésznőnek! :D :D Reggel 9kor mentünk be rutin amnioszkópiára és bent tartottak! Ezután mentünk általában reggelizni de így most ez kimaradt :) du.3kor lettem figyelmes hogy hoppá még ma nem ettünk (nem is gondoltunk az evésre) Szülésznőm végig kínálgatott inni valóval pedig az oxitocin ment rendesen plusz kaptam folyadékot is mert nem tágultam! Na szóval szerintem minden orvos és szülésznő függő! Végül este 6kor császár lett! :)
2012. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ja, kimaradt hogy jártam ki wc-re is :)
2012. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én ittam,szőlőcukroztam,és wcbe is pisilhettem :)
2012. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!