Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha kérek EDA-t a szülésnél...

Ha kérek EDA-t a szülésnél akkor igaz az, hogy nem szabad inni és enni sem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom, hogy a vajúdásnál valahol megengedett a csoki, és a szőlőcukor evése, és a viz ivása, viszont valahol meg azt olvastam, ha kérek EDA-t akkor semmit sem lehet..
2008. nov. 27. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem engedték meg,h igyunk vagy együnk,pedig nem is kértem EDAt.Szülés után 2 óráig semmit sem lehetett.Szédültem az éhségtől és a szomjúságtól mire kikerültem a szülőszobáról.(No meg a kimerültségtől,mert sem azon az éjjelen,se az előzőn nem nagyon aludtam.)
2008. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy enni, inni azért nem tanácsos, mert ha császárra kerül a sor, akkor altatás lehet/lesz.

Szőlőcukrot lehet enni, illetve annyit inni, hogy éppen csak megnedvesíted a szád/torkod.

Üdv.

2008. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én EDA-val szültem (nem császárral) és megittam vajúdás közben egy fél literes szénsavmentes ásványvizet, a szülésznő mondta, hogy ha szomjas vagyok iszogassak.


2 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. nov. 27. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

È nnem tudtam,hogy szükség lessz ra´.Sajna 32 óra vajúdás utánn sem ta´gultam k,nagyonfa´jt e´s akkor kaptam.Èn ez alat az idö alatt megittam 2 l vizet....

Kija´rtam kínlódva wc-re,uta´nna mikor ugye nem éreztem a la´baim,a szülésznö megkatéterezett.

2008. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!