Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nincs orvosom, hamarosan...

Nincs orvosom, hamarosan szülök, mire számíthatok szerintetek?

Figyelt kérdés
A legjobban olyanok véleménye érdekelne, akiknek szintén nem volt orvosuk, de minden véleményt szívesen fogadok.
2012. máj. 15. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor en szultem tobb nonek nem volt sajat orvosa, szerintem pont ugyanolyan ellatast kaptak mint en. csak ugye en tudtam melyik orvostol kapom, ok pedig akkor talalkoztak eloszor
2012. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ügyeletes orvosnál fogsz megszülni. Ha normális akkor többször rád néz mint amennyit kellene, ha nem akkor le se fogsz szarni.


Mikor én bementem szülni hajnalban az akkori ügyeletes orvos , megvizsgált aztán többet rám se nézett,nagyon bunkó volt, lekezelően beszélt, azt hite hogy nem hallom és úgy beszélt rólam mint egy retkes k.rváról. Nem sok hiányzott hogy el ne menjek másik kórházba. A másnapi ügyeletes doki nagyon rendes volt, sokszor megnézett, és ő már próbálta elérni a fogadott dokimat , szerencsére sikerült is így amikor ő beért onnantól ő foglalkozott velem.

2012. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ügyeletes dokinál szültem az első babám és annyira hihetetlenül megvoltam vele elégedve,hogy ő lett most a magándokim és a szülésre is felfogadtam amire hamarosan már sor kerül. Nem sok doki lett volna aki abba a 6,5 órából amit a szülőszobán eltöltöttem össz kb 1 órát nem volt mellettem mikor vizitre,vizsgálatra,ebédelni kellett mennie.Végig viccekkel és idétlen történetekkel próbált engem és a férjemet szórakoztatni.A szülés utáni viziteknél is mindig aranyos volt ellentétbe a többi dokival.
2012. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is ugyeletes orvosnal szultem, es semmi problemam nem volt vele, jo fej volt, kedves, remekul osszevart:-) De igaz amit mondanak, hogy inkabb a szuleszno szamit, nalam a 12 oras vajudasbol csak az utolso 20 percre jott be az orvos, elotte 11 es fel orat csak a szulesznoket lattam. Ami oket illeti, szinten rendesek voltak, de biztos nem ugraltak annyira korul, mintha megfogadtam volna oket. Orankent, masfel orankent neztek ram, ami nekem egyebkent pont megfelelt, de lehet, hogy vkinek ez keves lenne a torodesbol:-) Az orvost meg utana nem lattam tobbet, nem jott le a gyermekagyas osztalyra megnezni, vagy ilyesmi. Szoval erre azert szamits, hogy az ugyeleteseknek ezer meg egy dolga van, ezt merlegeld, hogy te mennyi szemelyes figyelemre tartasz igenyt.
2012. máj. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanabban a kórházban szültem, mindkétszer ügyeletesnél. Az első mindig a közelemben "botorkált", a 2-at a szülésznő nem is találta meg időben, már kint volt a baba, mire odajött....Szóval kicsit lutri. Viszont az igaz, hogy az ügyeletes dokinak tulajdonképpen ugyanúgy kötelessége a szülést levezetni.

És ami még eszembe jutott, h tulképp nem is a dokin van annyira a hangsúly hanem a szülésznőn, ő van a kismamákkal tulajdonképpen.

2012. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!