Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamarosan a harmadik trimeszte...

Hamarosan a harmadik trimeszterbe lepek. Milyen tünetekre is szamithatok meg? (Masodik gyerekem, de megis olyan tavoli minden, es mar teljesen elfelejtettem)

Figyelt kérdés

Az ejszakai alvas mar most is nyüg, a WC-t mar magamhoz lancoltam, a labamon a visszerek "szepen kirajzolodtak", cipelem a plusz kiloimat is rendesen, amelyek meg az elözö gyermekem utan "nalam ragadtak"... Mi varhato meg?

:) Probalom viccesen felfogni, es ezzel is sürgetni az idö mulasat... :D


2009. márc. 19. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem csak ekkor kezdett el égni a gyomrom,fájni a szeméremcsontom.Legtöbben ekkor kezdenek vizesedni.És a türelmetlenség.Mindennap egy örökké valóságnak tünik.Egyre,szinte naprol-napra nagyobb a hasam,nehezebb mindent csinálni.Zsibbadnak a ujjaim végei,nem érzek vele semmit.ezt is nehezen irom le.De mégis mosolyogva,mint te viccesen probálom felfogni.
2009. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!