Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes terhes vagyok. A...

34 hetes terhes vagyok. A védőnő tegnap azt mondta, hogy hamarosan számíthatok a babóra, mert a lányok álltalában hamarabb jönnek mint a fiúk. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Ja és azt is mondta,hogy az első baba mindig az apára hasonlít?Erről mi a véleményetek?
2008. márc. 6. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok kislány született a családban,aki nem akart időben kibújni,sztem ettől nem kell félni, jön ha akar.A másik dologhoz nem tudok szólni, bár ez is olyan, a génektől függ.
2008. márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira általános dolog ez. Anyukám mesélte, hogy én két hetet még ráhúztam annak idején, öcsém meg időre jött. A fiam is egy héttel korábban jött :) Az első gyerek sokszor tényleg jobban hasonlít az apára, bár ha jobban belegondolsz, akkor több dologban hasonlíthat egy gyerek a szüleire. Az én fiam születése pillanatában tiszta apja volt, mostmár annyira nem, inkább a nagyijára hasonlít, a szeme tisztára olyan. Meg öcsémre is hasonlít, az apjára szerintem már alig (4 hónapos). Én első gyerek voltam, küsőre tiszta anyám vagyok, de a belső tulajdonságaimat egy az egybe apámtól örököltem. Szóval szerintem egy egyerekben mindkét szülőből van bőven, a hasonlóság nem csak a külső dolgokban merül ki, nameg egy nagy adag önálló személyisége is van, nem csak egy mix.
2008. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
erre a legjobb példa a bnőm,aki 36ik hétre született,és a legjobb ellenpélda én volnék,én 39ik hétre és 4ik napra.
2008. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jah a kérdés másik részét nem láttam. nekem most született első babám,és ha egy évig nem csinálnék róla képet az se lenne baj mert tiszta olyan mint én,most kezdjük a grimaszaiba felfedezni az apát. szerintem ez se igaz
2008. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szobánkban feködt egy fiatal anyuka aki az első gyermekét szülte. A kislány annyira hasonlított az anyukájára, mintha klónozták volna. És nekem a fiam a 37. héten, a lányom a 38. héten született. Nővérem pedig a 42. hét végén :)
2008. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lanyomat 6 nappal hordtam tul.. amugy kikopott apja :))
2008. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a kérdés elsö fele hülyeség,mármint ez nem függ attól,hogy lány vagy fiú.A baba akkor jön álltalában amikor Ő fel van rá készülve.De egyébként az Én lányom a kiírt idöpont elött 3 nappal jött,szóval bent volt 40.hétig.De kicsit jobban hasonlított apjára akkor aztán 1-2 hónap és szinte teljesen megváltozott akkor már nagymama és nagypapa volt(persze csak külsöre)!!!Hát szerintem mindenki más így nálatok is másképpen lesz!!!!

Sok síkert!

2008. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!