Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire lehet közel a szülés?

Mennyire lehet közel a szülés?

Figyelt kérdés
Az arcom puffad,az orrom mint a krumpli.Állandóan aludnék.Pocakom egész lennt van.Pici fiam is egyre kevesebbett mocorog.38 hetes vagyok.
2012. máj. 14. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják az idősebbek, ha a kismamának vastagszik a szája, akkor hamarosan szülni fog. én kivétel vagyok, nekem sosem sikerült :)

Na, de a szülés jelei: fájások, összehúzódások, nyákdugó eltávozása (nem biztos, hogy ezt észreveszed)

Kérdésedre a válasz, most már eléggé közel van, ha csak az időt nézem is, hamarosan a kezedben tarthatod! Nagyon sok boldog perceket kívánok, és gyors, komplikációmentes szülést!

Ja, és ami még fontos! lelkiekben is készülj fel a szülésre, akkor sokkal könnyebben tágulsz, ha érzed a fájást, az csak jót jelent.

2012. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az arcom felpuffadt az orrom olyan volt mint a négereké a szám kifehéredett 2 nap volt vissza.
2012. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hetekig puffadt volt az arcom! Az álmosság szerintem az időjárás miatt van. Én nem voltam álmos, sőt, az utolsó napokban rengeteg energia volt bennem. Ha első babád lesz akkor ne ringasd magad, még 2 hét van vissza (legalább)! Én rettentő türelmetlen voltam és amúgyis minden jel arra utalt hogy előbb szülök meg (nyitott méhszáj,rendszeres méhösszehúzódások) de mégis túlléptük az időt!
2012. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A következő 3-4 hétben biztosan.

Sajnos senki meg nem jósolja Neked.


Kitartó várakozást, szép szülést!

40+0 hkm (akinek első két gyereke a 38-on már megvolt)

2012. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!