Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után nem lehet használn...

Szülés után nem lehet használni bugyit, amibe a betétet rakom?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy csak magam alá rakhatok betétet,de bugyi nélkül a varrat miatt. Ez tényleg igy van,mert ugy elég nehéz közlekedni.
2012. máj. 13. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem lehet. Nyugi, semmi gond nem lesz. Rögtön utána alád raknak valamit persze, amíg átvisznek a szülőszobáról az osztályra, de ott azt húzol magadra, amit akarsz. Én kicsit kómás voltam, mert sok vért vesztettem, hogy őszinte legyek nem emlékszem, hogy mikor vettem fel, de volt rajtam bugyi már néhány órával utána, az biztos:)
2012. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Vehetel fel bugyit! Én eldobhatós bugyit vittem magammal és még nagyméretű betétet is vittem amit jol tudtam rögzíteni a bugyihoz mert amit ott adnak nekem mindig elvándorolt.
2012. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a vizitek alkalmával nem lehetett rajtunk bugyi, csak a betét a lábunk között, hogy meg tudják nézni a vér mennyiségét és színét (legalábbis nálunk így volt). Vizit előtt-után én is eldobható bugyit használtam.
2012. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó,mert én bekészitettem bugyit,meg nagy méretü betétet. De már jó lenne ha ott tartanék.
2012. máj. 13. 20:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen az az eldobható bugyi és hol lehet olyat kapni? Nekem szimpla bugyim van,direkt ez miatt vettem,amúgy nem használnék ilyet,csak tdngát.
2012. máj. 13. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Tena inkontinencia betétet is szerezz be szerintem, van, hogy elég a sima, de nekem a védőnő javasolta, és nagyon kényelmes volt, a sima betét itt sokszor labdába sem rúghat. A bugyi egy vékony, háló szerű anyagból készült, normál fazonú bugyi, egyszer használatos, kismama boltokban. bababoltokban lehet kapni, drogériákban, és patikában nem tudom, de lehet, hogy ott is. Nekem nem volt, én is akkor szereztem be normál bugyikat, aztán mai napig van, hogy az után nyúlok a fiókban, nem a tangához:) Sosem hittem volna.
2012. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan betétem van,ami nagy,anyósom kórházból hozta nekem,nem sima betét,de azért van nálam olyan is a csomagban,hátha.
2012. máj. 13. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért jött be az eldobható, mert legalább azzal nem kellett vacakolni abban a pár napban. Ki a kukába és kész. Ahol én szültem ott a viziteken csak az ott kapott betétet lehetett a lábunk közt, de azon kívül bugyi, betét szabadon választva.
2012. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!