Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet inkontinenciára való...

Melcsy17 kérdése:

Lehet inkontinenciára való eü. -i betétet használni szülés után? Vagy csak az a jó, ami kifejezetten erre való?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne a válasz! Előre is köszönöm! :)
2012. jan. 30. 18:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Helyesbítek... vagy csak az a jó, ami kifejezetten szülés utánra való!!! Bocsánat... :)
2012. jan. 30. 18:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, inkább attól függ, mennyire vérzel. Én vettem a gyógyszertárban hálós eldobhatós bugyit (amit simán ki lehet mosni és többször használni) és sima Always eü betétet használtam. Nekem elég volt.

Azt használj, ami Neked kényelmes!

2012. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is inkontinencia-betétet szereztem be szülés utánra, a legizmosabb Tena-t, ami 6 dl-t bír. Ezt ajánlották többen is :) Azért tettem be sima éjszakai betétet is a kórházi pakkba.
2012. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, én is azt használtam (Tena extra betét) és hálós bugyiból is Tenát. De vittem többféle betétet, így mindig tudtam válogatni.
2012. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt állok és én is Tenát szereztem be+későbbiekre pedig Always éjszakait.Nekem több anyuka ezt ajánlotta;ők meg csak tudják mit beszélnek :).
2012. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már túlvagyok a szülésen, császáros voltam, és az első napokban bőven kellett a Tena Extra Lady. Nekem is mások ajánlották, azért azt vettem.

Később már elég volt a sima betét is (Libresse, Always).

2012. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az előző szülés után a DM-es saját márkás inkontinencia betét vált be. (Nagyon erősen véreztem!)

Első 2 nap a 8 darabos maxi, utána a 10 darabos super, majd később már elég az Always ultra super plus is.

Most is ezekkel készülök a következő szülés utánra.

Eldobható bugyit most nem vettem, helyette inkább kínai 100 forintos bugyikat szereztem be, amit el is dobhatok, ha úgy alakul.

Ja igen, a Chicco direkt szülés utánra való 30 darabos betétje nem jó, mert átázik, elcsúszik-az előzőnél ezt is kipróbáltam, de szörnyű volt!

A Tescos pedig nyomja a gátsebet (ha lesz) és túl rövid, túl keskeny-ilyet is vettünk anno, de azt sem használtam, csak az első szülés utáni mensesnél-az is olyan erős volt, mint a gyermekágyi vérzés az első napokban.

Szóval nem baj, ha marad meg betét későbbre is, mert kelleni fog az első mensiknél is, főleg éjszakára.

2012. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, simán elég volt a Libress normál betét.
2012. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is inkontinencia betétet vittem, azt örököltünk 4 nagy csomaggal. Úgy voltam vele, hogy legalább nem kell vásárolni. A kórházban szüléskor mindenki kapott egy csomag valami "nyaktól nyakig" noname betétet, először azokat használtam el, aztán talán egy csomag TENA-t, majd utána elég volt az éjszakai Libresse.

Vidd be, aztán meglátod, mennyire fogsz vérezni. Előre senki nem tudhatja.

2012. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!