Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után közvetlenül és...

Szülés után közvetlenül és pár napig milyen lesz odalenn?

Figyelt kérdés
Szinte mindent elolvastam a terhesség/szülésről, de erre nem kaptam választ. Mennyi idő alatt szűkül vissza? Mennyi ideig marad meg a fej méretű luk, mikor kezd összehúzódni?
2012. jan. 30. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez teljesen attól függ, hogy hogy sikerül a szülés. Úgy értem lesz-e gátmetszés, vagy gátvédelem, ilyesmi.


Amúgy az a 6 hét azért kell, hogy visszaszűküljön. Mondjuk nálam voltak komplikációk az első szülésemnél, így nem lett olyan (nem is lesz többet), mint volt semmilyen szempontból.

2012. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
A párom sógornője mondta nekem a múltkor, hogy a szülés után kapott valami súlyt a hasára, h visszamenjen, meg méhösszehúzót. Szülés után ezeket kérd mindenképpen, mert nem mindenhol figyelnek erre oda
2012. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs külön szükség, valószínűleg valami spéci gond volt a sógornőnél.

Én egyik gyerekem után se kaptam semmi ilyet, és a méhem teljesen normálisan összehúzódott, még laposabb is lett a hasam, mint gyerekek előtt...

Egyébként a kérdés a nemi szervre vonatkozott...

2012. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés után kaptam méhösszehúzó injekciót, szerintem ezt mindenki kap, aki simán szül. Kell azért a 6 hét, hogy nagyjából visszaálljon a rendes kerékvágásba minden. Nekem picit tágabb maradt, de mit akarok... Szültem egy 3,5 kilós 51 centis gyereket. :)
2012. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fej méretű lyuk már akkor sem volt, amikor felvittek a kórterembe. A hasam még nagy volt, mint egy hatalmas kipukkadt lufi, de a alul nem voltam totál nyitva.
2012. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely rugalmas annyira, hogy ne tátongjon ott fej méretű lyuk. Visszamegy egyből, de nem lesz rögtön olyan szűk, mint szülés előtt. Van akinek sosem lesz olyan szűk.
2012. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem uolyan szűk, viszont teljesen máshogy néz ki, mint előtte....
2012. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére ugyanúgy néz ki ott lent, mint előtte. Férjem szerint nem lettem tágabb sem. Fej méretű lyuk nem marad! Viszont meg lesz duzzadva, én vettem ilyet:


[link]


Nekem jó volt, bírtam ahogy hűsíti, elég hamar lelohadt a duzzanat.

2012. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hat ez annyira egyenre szabott dolog, mint barmi mas...

En szerencses voltam, nem kellett metszeni, csak egy pici repedesem volt. Viszont kb 2 hetig fajt a pisiles, nagyon csipte a sebet. Maga a lyuk olyan volt jo 3 hetig mint egy totalkaros auto baleset utan.... kb 3 honapig utana sem is kivantam a szexet, mert meg mindig fajt a lyuk es nem volot az igazi.Ez 1 eve volt, mostanra viszont minden ugyanolyan ott lennt mint azelott. Ami a legtovabb tartott kb 9 honap, az a bor sotetedese a vagina korul ami szepen elhalvanyult es eltunt. Kb egy idoben a hason valo barna csikkal egyutt...

2012. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, meg annyit hogy a babam 3.9 kg volt es 51 cm
2012. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!