Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után közvetlenül és...

Szülés után közvetlenül és pár napig milyen lesz odalenn?

Figyelt kérdés
Szinte mindent elolvastam a terhesség/szülésről, de erre nem kaptam választ. Mennyi idő alatt szűkül vissza? Mennyi ideig marad meg a fej méretű luk, mikor kezd összehúzódni?
2012. jan. 30. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Uolyan szűk, de ahogy már vki írta...teljesen máshogy néz ki...nem lett szebb.
2012. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az hogy milyen szűk lesz, attól is függ hogy a doki hogyan varr össze. A lányomnál nem kellett sokat varrni csak a gátat, 3450 gramm 55 centi volt. Visszaállt a régi formájára. A fiam 4100 gramm és 58 centi volt, ott már volt belső varrás is, és olyan lettem mint a bordás óvszer csak én belül. 2 hete született meg a fiam 3850 grammal és 56 centivel, de most belül 4 helyen varrtak, meg a gátmetszés is nagyobb. Kíváncsi leszek az eredményre
2012. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Duzzadt lesz nagyon, az összehúzódásról azért lehet nehéz megtudni bármit, mert nem nagyon van az embernek kedve vizsgálgatni magát. Én szültem egyet gátmetszéssel, egyet a nélkül, de fájt még sokáig rendesen, nem nézegettem hogy hogy alakul :)
2012. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Első gyerek születése után kb. egy-két héttel mertem megnézni tükörrel. Előtte "csak" a kezemmel tapintottam ki, de amit éreztem, az nem sarkallt arra, hogy meg is nézzem.

Még így is sírva fakadtam, amikor megláttam.

Aztán ahogy teltek a hónapok, javult persze, sőt azóta szültem még egy gyereket, én már sosem látom szépnek szerintem, a férjem szereti, és ez a lényeg, úgy hogy ennek hála én is elfogadom. És hát nem szoktam olyan sűrűn nézegetni. :o)

2012. febr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is majdnem elsírtam magam, mikor először megláttam. Sokan írják, h 3-4 gyerek után is uúgy néz ki nekik, Na ezt nem akarom elhinni.
2012. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!