Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudják szülés után a...

Hogyan tudják szülés után a dokik ha szükséges összevarrni a méhszájsebet, vagy belül a hüvelyt? Csak belegondoltam és nem tudom elképzelni hiszen hogy látnak oda be stb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg, mekkora egy kisbaba feje. Na szüléskor annyira kitágul a hüvely. Azon keresztül bármit kényelmesen látni :)
2012. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz... Gyakorlatban is volt szerencsém hozzá:S Semmit nem éreztem a belső varrásból, pedig nyilván könyékig ott turkált a doki. Amikor a gátat varrta, na, akkor már kapálóztam, mert elment az érzéstelenítő hatása, úgyhogy kaptam még egyet. Annyira ki van tágulva az ember, hogy észre sem vesz egy kéznyi pluszt:)
2012. máj. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne kérdezd hogyan , de állatólag "kifordítják" a hüvely falát ebben az esetben. Nekem legalábbis ezt mondta valaki, de lehet hogy nem szó szerint kell érteni ezt a kifejezést.Egyébként semmit nem érzel ezekből a dolgokból.
2012. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
nem kell belátni, ugyanis a méhedet kihúzzák belőled, és úgy varrják... a férjem látta.
2012. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!