Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hasleszorítók (...

Szülés után hasleszorítók ( szükséges, családilag elég nyúlósak a szöveteink is), közül a hasleszorító bugyi vagy a hasleszorító övet célszerűbb választani, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A legjobb a jegelés!Amint megszületik a baba kérjél jeget a hasadra és szinte teljesen visszahúzódik. Nekem addig volt a pocimon, míg a 2 órás megfigyelésen voltam bent és persze előtte amikor varrtak. Azonnal rátették, amint kibújt a bébi. Ennél jobb szerintem nem kell!
2008. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erről a jeges dologról nem hallottam, na, ha majd lesz második baba, akkor kérni fogom :) Én hasleszorító bugyit vettem, nagyon kényelmes volt (bár belebújni nem volt egyszerű elsőre), jó érzés volt, hogy valami fogja a hasam. De nem úgy hortam, mint a rendes bugyit, hanem a sima bugyira húztam rá, így nem kellett minden nap cserélni (pláne, hogy nem szabad egész nap hordani, csak mondjuk délelőtt vagy délután). Először kettőt akartam venni, de amikor láttam, hogy mennyibe kerül, akkor találtam ki ezt a megoldást. Én 5000 forintért vettem. Nekem bevállt.
2008. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat!! Melyik márkáju bugyesz volt ez? Az Anita az elég húzós, az 8ezer kb. O(
2008. ápr. 26. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Egy nagy törölköző is megteszi,ami körbe ér és meg lehet a derekadon kötni. Ha nem adnak jeget,mert nem minden kórházban van rá lehetőség,tegyél a hasadra vizes törölközőt,de ennek csak az első két nap van jelentősége,utána már nem használ.
2008. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!