Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote 2-n ismeri valaki...

A Sote 2-n ismeri valaki Pálmai Adrienn szülésznőt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igen!!!!Csak jót tudok róla mondani!!!!Igaz mi nem szerencsés körülmények között találkoztunk, mert 22 hetesen kellett megszülni a fiam de ő végig mellettem volt, nagyon rendes, odafigyelt rám, minden kívánságom leste, már amit ilyenkor lehet, első babám lett volna így a szülésről semmit nem tudtam, de vele sikerült megcsinálni!!!!!Remélem a következő terhességemnél elvállal:)Megbeszéltük hogy hamarosan találkozunk!Rengeteget köszönhetek neki, még így is hogy a kisfiam nem élte túl:(
2012. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy, ki az orvosod?:)
2012. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, még azt kihagytam hogy egész éjjel vajúdtam, és reggel lejárt a műszakja, pedig nem fogadott szülésznőm volt, mert olyan korán még nem is gondoltam erre, és ott maradt velem másnap délig, mondta hogy együtt végigcsináljuk, nem megy addig haza! A szülés alatt végig simogatta a karom, lábam, a végén megdicsért, és mikor megkérdeztem mivel tartozok? Egy fillért nem fogadott így el.Persze rendes élve születésnél biztos van "tarifája" de nagyon megérdemli:)
2012. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő az a szőke hajú,kicsit pufi szülésznő,ugye??Mert nekem megadta a számát,hogy majd ha úgy gondolom a 35.héten hívjam fel,de csak azt írta a papírra hogy Barnáné Adrienn.Egyről beszélünk??
2012. máj. 13. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ő az:))))Tündéri, Barna Józsefné, Pálmai Adrienn:)A legjobb kezekbe leszel nála. Megkérdezhetem ki az orvosod, és hogy jutottál el Adriennhez?
2012. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Galamb Ádám a dokim.33 hetes vagyok,július 1-re vagyok kiírva.
2012. máj. 14. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő nagyon jó orvos! Még csak hallottam róla, de csupa jót. ÉN új orvost választottam a neve Gidai:)
2012. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz (bár azóta már biztosan megszültél). Tényleg egy tündér. Nekem sokat segített a lelkes hozzáállása, vidámsága. Árad belőle a kedvesség, a pozitív kisugárzás. Csak ajánlani tudom!
2012. júl. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!