Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Hány hetes terhesen...

Kismamák! Hány hetes terhesen fogadtátok meg a szülésznőt?

Figyelt kérdés
Nálunk nem lehet orvost választani, viszont szülésznőt szeretnék! Hánx hetes terhesen érdemes felvenni vele a kapcsolatot? Köszönöm! 27 hkm

2012. ápr. 20. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a pozitív tesztnél rögtön hívni szoktam. Különben már nincs hely nála...

De ez budapesti "tömött kórház".

2012. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam.
2012. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szeged: Én 20 hetes voltam, mikor hívtam, beírt a naptárjába és majd 28 hét körül találkozunk, megbeszéljük, amit kell.

De annyiból megnyugodtam, hogy beírt, mert úgy tudom korlátozva vannak.

26hkm

2012. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

27 hetes voltam. :)


37 hetes km

2012. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28 hetesen, de azelőtt is mindig akkor mentem, mikor ő rendelt :)
2012. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kb 34 hetes voltam. Budapesti-tömött kórházban szültem és azt mondták hülyeség, hogy korlátozott számú kismamát fogadhatnak. Ezt én is a neten olvastam, majdnem nem is fogadtam.
2012. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is kb. 27-28 hetes lehettem, mikor először felhívtam. Kb. 32 hetes voltam, mikor először találkoztunk, beszélgettünk, majd a 36. héttől jártam be hozzá hetente ctg-re a kórházba. Úgy volt, hogy csak vele szülök (orvos nélkül - neki valami plusz végzettsége van, levezethet szülést orvos nélkül is), de végül nem tágultam, úgyhogy az ügyeletes doki megcsászározott.
2012. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is a pozi tesztnél hívtam,mert csak 3 kismamit vállal havonta,és Őlett az év bábája,szóval elég elfoglalt! :)


Deelső babánál,30 hetesenhívtam fel az akkori szülésznőmet!

2012. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia


Szegeden korlátozva van, havi 4-t vállalhatnak és 34. hétig jelezni kell, hogy kit választasz.


Én most vagyok 18 hetes és pont ma beszéltem vele telefonon, egyelőre felírta a nevem és mikor fogok szülni. Majd május közepén egyeztetünk még, mert szabadságon is lesz szeptemberben és akkor nem vezethet szülést.

2012. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem hülyeség.

Azért vannak korlátozva, mert el kell látniuk elsődlegesen az ügyeletüket és a feladatukat a kórházban, és emellé nem fér be akármennyi "magán kismama".

2012. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!