Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszéses szülés utáni...

Császármetszéses szülés utáni 6. naptól 39.5 fokos láz?

Figyelt kérdés
7 napja volt a műtétem, már 2. napja lázam van, ami csak lázcsillapítótól megy le. Hányingerem van, fáj a fejem is nagyon, szédülök is! Voltunk bent a kh-ban, kaptam antibiotikumot, megnézték a melleimet, a hasamat, stb.. azt mondták attól vagyok lázas. A mellem rendbe jött, de a lázam még mindig megvan! Tanácstalan vagyok, ma is voltunk a kh-ban, de hazaküldtek, még csak meg sem vizsgáltak. Aggódok! Valakinek valami hasonló volt?
2012. máj. 11. 13:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
sajnos itt a városban, csak ez az egy kórház van! :(
2012. máj. 11. 14:52
 12/13 anonim ***** válasza:
az elso csaszarom utan en is belazasodtam,es en is borzasztoan feltem a mutettol magatol sokkot is kaptam, a masodiknal semmi de semmi roszelmenyem nem volt vegig nevettuk az egesz mutetet, nem is voltam lazas semmi utanna, csak jobbat fajt a felepyules
2012. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a 2. császár után lázasodtam be, hazaengedtek, de jöhettem is vissza. Nem éltem meg rosszul, semmi sokk nem ért, semmim nem gyulladt be, épp csak lázas voltam. Benntartottak, antibiotikumot kaptam és elmúlt. Nem tudni, mi volt.
2012. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!