Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszéses szülés utáni...

Császármetszéses szülés utáni 6. naptól 39.5 fokos láz?

Figyelt kérdés
7 napja volt a műtétem, már 2. napja lázam van, ami csak lázcsillapítótól megy le. Hányingerem van, fáj a fejem is nagyon, szédülök is! Voltunk bent a kh-ban, kaptam antibiotikumot, megnézték a melleimet, a hasamat, stb.. azt mondták attól vagyok lázas. A mellem rendbe jött, de a lázam még mindig megvan! Tanácstalan vagyok, ma is voltunk a kh-ban, de hazaküldtek, még csak meg sem vizsgáltak. Aggódok! Valakinek valami hasonló volt?
2012. máj. 11. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
valószínű,hogy begyulladt a seb irány be a kórházba nézzék meg:(Jobbulást.
2012. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
addig ne menj el onnan mig meg nem nézik,meg nem vizsgálnak,ez nem játék.Első voltam.
2012. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tegnap megvizsgáltak, megnézték a sebem, a méhemet, csináltak Uh-t, de mindent rendben találtak! Ma ezért nem vizsgáltak meg!
2012. máj. 11. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én emiatt voltam 10 napig kórházban, nem engedtek haza. Szép volt a seb, nem fájt semmi, mellem is rendben volt. Kicsit fáradékony voltam, sokat feküdtem. Elmúlt. Sosem tudom meg, mi volt a baj, azóta volt még egy császármetszés, 20 hónappal később, nem volt semmi probléma ezúttal.
2012. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt lázam, pont úgy mint neked. Nálam a stressz okozta. Vagyis hogy a szoptatás nem ment valami fényesen és túlságosan aggódtam miatta, valamint, hogy rosszul viseltem, hogy császároztak. Ha tegnap mindent rendben találtak, akkor lehetséges, hogy lelki oka van. Te hogy élted meg a dolgokat? Tudsz szoptatni? A császár milyen érzést keltett benned?

2012. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és kaptál Te is gyógyszert? vagy mit csináltak Veled?
2012. máj. 11. 14:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a melledbe nincs csomó,mert az is közrejátszódhat.jól nézd meg őket és masszírozd ki ha van csomó

sajnállak mást okot nem tudok felhozni,minden féle képpen menj be a kórházba.

2012. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Féltem a műtéttől borzalmasan, meg attól hogy valami baj lesz! :( És hát lett is! Volt 2 sima szülésem, nekem a császár, meg az egész műtét, hogy ébren voltam, kisebb sokk volt, könyörögtem az altatásért pedig! :( Szopiztatni tudok, csak félek, rettegek hogy mi lehet a gond! Annyi rosszat hallani! :( :(
2012. máj. 11. 14:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg semmi. Csak fel kell dolgozni az élményt. Nekem sajnos fél évembe került, mire rájöttem, hogy a császár ennyire zavar, és hogy emiatt lettem depressziós is. Szerencsére túl vagyok rajta. De beszélnem kellett róla. Sokat segített, hogy más anyukákkal meg tudtam beszélni az érzéseimet. Ha gondolod nagyon szívesen beszélgetek veled erről. Írj privátban, ha gondolod.

És próbálj megnyugodni. Ha segít menj el egy másik orvoshoz és nézesd meg magad mással is.

Én csak panadolt szedtem, mert azt lehet szoptatás alatt is.

2012. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézzenek meg mégegyszer! Oké, jó, lelki okok stb, ....no de 39,5 fokos láz???????? Nekem akkor volt ennyi, mikor mellgyulladást kaptam, 39,5 -tel gyakorlatilag teljesen ki tud dőlni az ember, én még az ágyból se bírtam felkelni....

Ha lehet másik kórházba menj, mert ilyen nincs, hogy hazaküldenek, neked meg lázad van. Nem is értem?! NE HAGYD magadat!!!!!

2012. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!