Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szülök? Ha semmi előjel,...

Mikor szülök? Ha semmi előjel, még várni kell?

Figyelt kérdés

Május 15-re vagyok kiírva és ugyan könnyű terhességem volt, semmi nehézség nem volt idáig, de most már vizesedik a lábam, főleg a bal, egyre nehezebb minden és igazából a baba is elég nagy, 3.8 kg-ra saccolták másfél hete, pedig kislány... Jah és 1 ujjnyira már két hete nyitva vagyok.

Szeretném, ha Neki is, nekem is könnyebb lenne, és hamarosan megérkezne hozzánk, mert azzal, ha még felhízlalom bent, nem hiszem, h bárkinek is jót teszünk... :D

Eddig semmi jósló (bár délelőtt 2x eléggé erős szúró fájdalom volt az alhasamban), sem nyákdugó, sem vérzés, vagy keményedés.

Ha ezek nincsenek, mennyi az esély rá, hogy csak úgy hirtelen minden előjel nélkül beindul a szülés?? :)

Szeretném már a kezemben tartani a kiscsajt. ;)


2012. máj. 7. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ma, lehet, hogy 2 hét múlva. :)


Nekem 3 hete nincs nyákdugó, csomó jósló, mégis elvan bent a kisasszony. :) Mára lement rólam minden csepp vizesedés, pedig iszonyú duzzadt volt mindenem, jól jött ez a kis lehűlés. ;)


Az előjelek nem mindig vannak meg, a burok bármikor megrepedhet már, és kezdődhetnek a fájások is. Kitartás!!!


39 hetes km

2012. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam semmi előjele nem volt a szülésnek, se jósló, se semmi. Aznap, amikorra ki voltam írva, ping-pongoztunk a barátainkkal (nyertem) :) 3 nappal a kiírt után összefutottam a szomszédommal, kérdezte mi van, mondom semmi, már izgulok. Azt mondta ne izgulj, ma megszülsz. Este beindultak a fájások (egyből 4 percesek), hajnal 2-re mentünk a kórházba, 1/2 4-kor megszületett a kislányunk. :) Szóval most már bármikor beindulhat neked is, minden előjel nélkül. :) Jó egészséget neked és a babának, könnyű szülést kívánok!
2012. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem annyi előjele volt,hogy 40+1 este kicsit fájt a derekam,de nem tulajdonítottam neki jelentőséget.Hajnal 1-kor fájásokra ébredtem,3-kor bementünk a kórházba és 5-re teljesen kitágultam,pedig 3-kor még egyáltalán nem voltam tágulva!

Szóval akármikor beindulhat.

2012. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis Május 21-én, az első házassági évfordulónkon megszületett a kislányunk, 3650 grammal, 52 cm-vel, viszonylag könnyű szülés volt, bár egy erős vérzés ránk ijesztett, de túléltük. :)) (fél 5-kor kaptam oxitocint, 7-kor burokrepesztés, és 20:17-kor előbújt Viki. :)) Köszi a bíztatást! :)
2012. jún. 3. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, gratulálok!!! Sok boldogságot, jó egészséget kívánok az egész családnak! 2. válaszoló
2012. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!