Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan mennyi idore jon...

Szules utan mennyi idore jon meg az elso normalis verzes?

Figyelt kérdés

6 hete szultem es meg semmi.

Sajnos 4 hetig tudtam csak szoptatni, mivel begyulladtak a melleim es elapadt. Ezek utan mennyi idore varhato az elso mensi?


2012. ápr. 27. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyénileg változik, az én lányom 20 hónapos most, még nem állt le a szopizással, mégis 8 héttel a szülés után megjött az első menstruációm. A szoptatás és fejés ellenére.
2012. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

koszi a valaszod

azert is kerdeztem, mivel tudom hogy egyen fuggo, de a napokban nagyon mensi szeru gorcseim voltak, es nagyon fajt az alhasam

ezert is gondoltam hogy talan meg fog jonni, de semmi

illetve nem tudom hogy az normalis e, de par napja nagyon eros sargas folyasom van, neha olyan nyulos - bocsanat hogy igy irom- de nem tudom mashogy megfogalmazni

es normalis lehet? vagy inkabb nezessem meg?

nem viszket, semmi egyeb tunet hozza, csak nagyon sok es tisztasagi mellett is igen kellemetlen

2012. ápr. 27. 15:42
 3/7 Turkóné ***** válasza:

Szia.

Énis csak 6 hétig tudtam szoptatni rá kb 8 hétre jött meg.

2012. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hat akkor van meg vissza par het

:(

2012. ápr. 28. 13:31
 5/7 Snapette ***** válasza:
Lányom egyéves múlt, és még nem volt mensim a szülés óta. Igaz, még cicizik, valószínüleg ezért.
2012. ápr. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek a szoptatás abbahagyása után szűk 2 hónapra jött meg.
2012. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiamnál 1 év után jött meg a menzim,se barnázás semmi nem volt!10 hónapig szoptattam a Lányomnál 5.hónapban jött meg,és sajnos a lányomnak így nem jött be az anyatej:/
2012. ápr. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!