Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normalis, hogy hianyzik a...

Normalis, hogy hianyzik a pocakom szules utan?

Figyelt kérdés
Nektek is hianyzott a pocakotok szules utan? 3 hete szultem. Sokszor kapom magam azon, hogy hianyzik a pocakom. Egy kedves b.nom a terhessege kozepen van es rendesen irigy vagyok. Persze nem negativ ertelemben! De elnosztalgiazok, milyen izgalmas volt stb.
2010. nov. 22. 04:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok irigy a terhesekre,sőt,jobb igy sokkal.Viszont a szülés után sokszor azon kaptam magam hogy simogattam a pocakom,és beszéltem hozzá:-)))
2010. nov. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Én is beszéltem a hasamhoz. :) Szülés után nem sokkal elmentem sétálni a környéken. Fiam Apjával maradt itthon. És azon kaptam magam, hogy simogatom a hasam és beszélek hozzá. :)
2010. nov. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzott csak rettentő furcsa volt, hogy egyből olyan kicsi lett, csak lötyögött...Nem volt kerek, szép, egész. Addig sosem láttam mi történik szülés után a pocakkal filmekben is marad a kispárna és eltünt!!!!....hahhh
2010. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elso szules utan hianyzott. Ennek foleg az volt az oka, hogy bennem nem alakult ki egyik naprol a masikra az a hatartalan anyai szeretet, ami kesobb kialakult. Ido kellett hozza, minden olyan gyorsan tortent es fel kellett dlgoznom, hogy az a kisbaba volt a pocakomban, o az enyem.

Addig neha hianyzzott a hasam.

A 2. gyermeknel nem, abban a pillanatban ereztem az osszetartozast, a hatartalan szeretetet, ahogy meglattam a szuloszobaban. Egybol tudtam, hogy o az enyem. Lehet, hogy emiatt, vagy amiatt, hogy semmire sem volt idom, de a masodik szules utan eszembe sem jutott a pocakom.

2010. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én most vagyok harmadjára terhes, de szülés után egyszer se jutott eszembe, hogy hiányozna. Most is alig várom, hogy elteljen ez az egy hónap és vége legyen a terhességnek. Engem rettenetesen frusztrál, hogy nem tudok mozogni, a gyerekeim után futkosni, csak kiabálni vagyok kénytelen, mint valami idióta hatalmas bálna, persze ők meg gyerekek, nyolcszor kell elmondani, és még akkor se csinálják, amit kér tőlük az ember, az utcán meg nem tudok lépést tartani velük. Éjjel minden órában kelek, és pisilek, meg másik oldalamra fordulok. :)

A mamám azt mondta, ő hordta volna a gyerekeit 4 éves korukig, csak pelenkázni ne kellett volna őket, én inkább pelenkázom, csak kevesebb idő lenne.

2010. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, az utolso 7 het mar nekem is nagyon nehez volt, alig vartam, hogy megszulessen a Kicsikem.

Most meg...total kaosz a fejem.

2010. nov. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!