Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórházban, hogy működik...

Váci kórházban, hogy működik a szülés és a szülés utáni napirend?

Figyelt kérdés

PL.:1.)Rárakják-e a babát a kismama hasára mikor megszületik?

2.)Apuka milyen feltételekkel lehet bent a szülésnél?

3.)Mikor lehet először megszoptatni?

4.)Egy szobába kerülök-e a babával?

5.)Láthatom-e hogy fürdetik meg? Kapok-e tanácsot hozzá?

6.)Egyéb kérdésekre ki válaszol, válaszolnak-e?

7.) stb.


Második baba lenne, de sajnos tavaly 22 hetesen halva született az első. Ezért nem tudom mi a normális egy normálisnak mondható terhességnél.


2012. ápr. 27. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első háromra nem igazán tudok válaszolni mivel engem császároztak.De amint engem levittek a műtőből és a nővér elvégezte rajtam a teendőket ::))utána hozták is a babát mellre tenni ami fekve nem volt valami kényelmes.Sima szülésnél szerintem oda adják egyből.A fürdetés hajnalba van és ott csap alatt amit otthon nem úgy csinálsz,de a csecsemős nővérek nagyon rendesek és ha kérdésed van mindenre válaszolnak.Szerintem írd még otthon le a kérdéseket ahogy eszedbe jutnak és tuti nem felejtesz el semmit.Bármi kérdésed van válaszolok 4 gyerekes anyuka a legkisebb 4és fél hónapos.Mennyi idős vagy??Kinél fogsz szülni??
2012. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

1.igen,egyből

2.mikor bementek anyukát beviszik megvizsgálják, felveszik az adatait, utána apuka is bemehet, nincs különösebb feltétel.

3.a szülőágyon szülés után, illetve miután átvisznek a csecsemős részre megkapod a picit és...

4.egy szobában vagytok végig, akkor szoptatod mikor szeretnéd

5.a fürdetés 3-6 között van hajnalban,elég lehetetlen időpont,nem tudom meg lehet-e nzni, én nem kérdeztem


a csecsemős részt most újjítják úgy tudom, a szülészet meg már 2010-ben is szép volt mikor szültem.A csecsemősök kedvesek, segítőkészek, a kaja nem volt túl jó.

Ha van még kérdésed írj:)

hány hetes vagy amúgy?

Mérhetetlenül sajnálom az első babádat!!!!:(

2012. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
30 hetesek vagyunk. A védőnő mondta, hogy kezdjem el összepakolni a dolgokat és utánaérdeklődni mindennek, mert valószínű hamarabb fog születni (ezt a doki is mondta), mert szív alakú a méhem és kevesebb hely van neki odabent. Ma találkoztam egy ismerőssel, ő mondta, hogy a szülőszoba előtt van egy steril ruha kiadó gép, amiből meg tudjuk venni a ruhát, amiben az apuka bejöhet. A doki szerint azért még valahogy ki kell húznunk 5 hetet.Anyukám segít a készületekben, de tanácsokat már nem tud adni, mert régen volt mikor ő szülte hugomat, azóta felejtett és sok minden változott
2012. ápr. 27. 23:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Dr. Dubecz Dánielhez járunk, nála szertnék szülni, mert benne megbízom.
2012. ápr. 27. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!