Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik őssejtbankot válasszam...

Melyik őssejtbankot válasszam őssejt levételhez a 3 bank közül?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Sejtbankot ajánlom. Az én ismerőseim is mind őket választották és mi is. Nagyon korektek, kedvesek, segítőkészek, megbízhatóak és nem csak a pénzre utaznak értem ezalett azt h nem csak addig normálisak míg le nem teszed a pénzt.
2008. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyiket.Ez megint egy új vitatémába torkolhat, de olvastam egy cikket amióta elhatároztam, hogy mégsem vetetjük le.Létezik minden országban olyan sejtbank, ahová azokat az őssehteket teszik amiről csak úgy lemond bárki, és ha te ebben akarnád őket tárolni akkor nem tudnád megfizetni, hiszen annyira körültekintően kell kezelni az őssejteket, hogy ne pusztuljanak el, hogy nem mindegy hogyan fagyasztják őket.Egy szó mint száz, a fizetős kis 360 e ft-os őssejtbankok nem vállalnak felelőséget sem a mennyiségétrt, sem pedig a minőségért, hogy életben is maradnak hiszen nem a megfelelő lefagyasztási technikával művelik a dolgot.Ez persze egy vélemény a sokból, de mivel le lehet venni élő emberből is és elegendő őssejtet ezért én azt a pénzt is egyenlőre a babára költöm.
2008. ápr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a KRIO Intézetet választottuk. Ott is nagyon aranyosak voltak és nagyon segítőkészek. Mindent elmagyaráztak, amit tudni kell a levételről mennyiségről, tárolásról. Mi többek közt az anyagi feltételek miatt választottuk őket. Nem kellett 300 ezer forintot kifizetni, mert a tárolási díjat minden év januárjában kell fizetni, tizen pár ezer forint.

A neten egyébként mindháromnak utána tudsz járni, de ha felhívogatod őket szívesen segítenek! Mi is ezt csináltuk.

Sok sikert!

2008. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!