Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apuka lehet a szüléshez...

Apuka lehet a szüléshez bejönne, Még nem tudom meg egedem e neki de ha igen akkor csak annyi hogy szólok mikor megyek szülni hogy apás szülés lenne?

Figyelt kérdés
Székesfehérváron fogok szülni.
2009. jún. 19. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb kórházban csak ennyi, ahol megvannak ennek a feltételei. Ha biztos akarsz lenni a dolgodban, kérdezz rá abban a kórházban, ahol szülni fogsz. Bár, lehetséges, hogy lesznek itt olyan kismamák, akik konkrétan a székesfehérvári kórházat is tudni fogják. (Csak néha gyorsan megy le a kérdés a főoldalról, úgy nem biztos, hogy látja, aki tud segíteni.)
2009. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel jogod van, hogy legyen melletted valaki, ezért be kell, hogy engedjék. (Benne van a törvényben.) De én azért szóltam a szülésznőmnek és a dokimnak is, hogy tiszta legyen a szitu.
2009. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

3 hónapja szültem.A vajúdóba nem engednek be hozzád senkit.Én sajnos csak egyedül voltam,nem volt más kismama.Olvasgattam,sétáltam,néha kimentem a családomhoz.A szülőszobában megkérdezték,hogy valaki bejön-e?Nem kell előre szólni.

Könnyű,gyors szülést!

2009. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM.NEM TUDTAM HOGY A VAJÚDÁSKOR NEM LEHET BENT SENKI,PEDIG AKKOR KELLENE SZERINTEM HOGY OTT LEGYEN VALAKI VELÜNK.MAJD ÉN IS KIMEGYEK AKKOR A CSALÁDOMHOZ HA NEM ENGEDNEK BE SENKIT A VAJÚDÁS ALATT.MINDENKIEK KÖNYŰ SZÜLÉST.UTOLSÓNAK PEDIG SOK BOLDOGSÁGOT A BABAÁHOZ!!
2009. jún. 19. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Én Győrben szültem, de vajúdás alatt is velem lehetett a férjem, és igen, szólj előre! Mikor az első vizsgálat van, mikor vesznek fel, szólj, és ismételgesd mindenkinek, orvosnak, nővérnek, hogy ne felejtsék el.

A férjed pedig ne foszd meg ettől az élménytől! Mert nekik is élmény, pótolhatatlan, és visszahozhatatlan élmény!

2009. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
NEM AKAROM MEGFOSZTANI,CSAK NEM TUDOM MEG ENGEDEM E NEKI HOGY BEJÖJJÖN,MERT UGYANIS APA ITT HAGYOTT MINKET ÉS EZEK UTÁN ELGONDOLKOZOK HOGY MEGÉRDEMLI E.
2009. jún. 19. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Újra a Fehérvári.A helyzetem is hasonló volt.Ha gondolod írj.Tudom mit érzel.
2009. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
FEHÉRVÁRI KISMAMI!IRUNK PRIVIBE?JÓ LENNE VALAKIVEL BESZÉLNI AKI HASONLÓ CIPŐBEN VAN,VAGY VOLT!!!KÖSZI ADDIG IS
2009. jún. 19. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj privit!Az is sokat segít,ha valaki meghallgat,olyan,aki sajnos szintén így járt.Nem osztok tanácsot(nem is lehet),de mutatok egy boldog babát!Szfvári
2009. jún. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
SZFVÁRI KISMAMI.IRTAM!!!
2009. jún. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!