Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenképp kell szülésznőt...

Mindenképp kell szülésznőt fogadni a dokimon kivül?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell,csak ha szeretnél vagy anyagiak engedik.Sokan azért fogadnak,mert a szülésznő van veled végig,ő segít át mindenen,de ha nem fogadod meg attól még ugyanúgy ellát,és a végén ha akarod meg tudod neki köszönni.
2008. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy!!!Dokit sem kötelező!Ha van rá pénz akkor lehet, de fölösleges ,mert van hogy 2-3 bába is jelen ven szülésnél.Nálam 2 volt ,nem fogadottak, viszon olyan kedvesek, és segítőkészek voltak hogy ajándékkosarat csináltattam nekik.
2008. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
EGyáltalán nem, nekem se dokim, se szülésznőm nem lesz.
2008. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kötelező, de szerintem jó ha van! A barátnőm egy totál hülyét fogott ki ügyeletesnek, volt választot dokija de őt fél órát látta a 14 órás vajúdásból. Az ügyeletes szülésznő meg szaladgált ösze-vissza, mert más dolga is volt. Úgyhogy én kerestem, igaz még szülés előtt vagyunk pár nappal, de tündér az a nő! Mindíg felhívhatom, ha valamiben nem vagyok biztos, segített összeszedni mit vigyek a kórházba magamnak és a picinek! És mindíg kér, hogy hívjam, ha a dokinál végeztünk, hogy tudja hogy áll a helyzet. Azt mondta ha éjjel bármi van akkor is hívjam nyugodtan. Szóval szerintem megéri! Nekik úgysem 50-100 ezreket fizetsz a szülésért, de lesz aki csak veled fog foglalkozni! Legalább is remélem!

Sok sikert!

2008. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!