Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi pénz "jár" az orvosnak,...

Mennyi pénz "jár" az orvosnak, szülésznőnek a Jahn Ferencbe?

Figyelt kérdés

A férjemmel babát tervezünk. A legnagyobb problémánk (mint gondolom sok más szülőjelöltnek is) a szülés anyagi vonzata.

A Jahn Ferenc Délpesti Kórházba szeretnék majd szülni, így elsősorban az olyan édesanyákhoz szól a kérdésem, akik itt szültek mondjuk az elmúlt 5 évben. Mennyi pénzt adtak az orvosnak, a szülésznőnek a szüléskor, mennyit a vizsgálatokkor összesen?



2012. ápr. 7. 09:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Babi0906, Szia! Tehát, hogyha összehozom a 2 hozzászólásodat, akkor ez azt jelenti, hogy Dr. Makai Zsoltnál fogsz szülni a Dél-pestiben, aki 80.000.-ot kér a szülésért. Láttad a szülészeti osztályt is (amúgy hogy tetszett? :)), találkoztál egy szülésznővel is, akinek akartál pénzt adni, de ő nem fogadta el? Ugye, jól értem? :)

Durván 1 hónap, és jön a baba? :) Dejóó, és kisfiú vagy kislány? Gratulálok :) Ha megszültél, írd meg mindenképp! :)

2012. ápr. 12. 18:27
 12/13 Babi0906 ***** válasza:

Igen így van. A szülőszoba nagyon szép én nem gondoltam volna,nagyon megnyugtatott.Kisfiút várunk egyébként.

Majd megírom milyen volt :)

2012. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Végigolvastam,mert én is itt fogok majd szülni,ugyan nem első babámat de elöször ebben a kórházban ..Minden jót nektek,és én is kiváncsian várom majd az irásodat .:)
2012. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!