Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit illik adni főorvosnak...

Mennyit illik adni főorvosnak Kecskeméten szülésért? Azt mondta, annyit, amennyit gondolunk. Évek óta hozzá járok, szóval egy "keveset" már ott hagytam nála. És nem olcsó a tarifa alkalmanként sem. És fogadott szülésznőnek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
30.000 forintot szokás szülésnél adni.A szülésznőnek pedig 5.000 vagy valami ajándék , kávé vagy amit gondolsz.
2012. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor szültem, én 60-at adtam nem főorvosnak. De általában 30-40 ezreket adtak, főorvosoknak is. A fogadott szülésznőnek 20 ezer a tarifája (ezt elmondták a szülésfelkészítőn is), én annyit is adtam.
2012. márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szülésnél 40.000-50.000 Ft az orvosnak.

Szülésznőnek 20.000-30.000 Ft.

2012. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!Megnyugodtam,mert én többre gondoltam.Évekkel ezelőtti hsz-ekben ezeknek 2-3szororsát lehet olvasni,bár lehet, hogy máshol.A magánrendelés 10szeresét soknak találom,nem is fizetnék annyit.Tudom azt a pénzt másra is költeni.Mindenestre akkor remélem nem lesz kevés az amennyire gondoltam!

Köszi mégegyszer mindenkinek!

2012. márc. 27. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 4 hete szültem Kecskeméten,30 ezret adtam.Nehezen tudtam én is eldönteni mert hallottam ennyit is annyit is,a vizsgálat tízszeresét nagyon sokaltam mert tényleg sokat ott hagy az ember már terhesség alatt is,a szülésnél meg kb fél óra volt az az idő mikor dolga volt,ezért döntöttem úgyhogy megfelezem és nem a tízszeresét hanem csak az ötszörösét adtam.
2012. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapesten 70-100 között van a doki tarifája, sznőnek 30-40 ezer.
2012. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ki az orvosod? Nagyon rendes, hogy nem mondta ki az összeget, hogy mennyit adj. Általában nem ez a jellemző a dokikra.
2012. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!