Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szültek,...

Akik császárral szültek, kérdezhetek valamit?

Figyelt kérdés
Márc. 19-én szültem császárral. Azóta olyan minth kitörték volna a bal lábam csípőben. Ugy tudok menni csak mint egy csípőficamos. Szerintetek amikor elvoltam érzéstelenitve esetleg vagy amikor leraktak akkor történhetett valami. Azóta csak a napokban kezdtem járkálni a lakáson kivül és igazábol csak akkor vettem észre jobban, hogy hoszabb távon alig tudok menni. Most, hogy kicsit megeröltettem, mert elmentem bevásárolni, iszonyatosan fáj már. Járt már így valaki? A védőnő azt mondja, hogy nagy volt a baba és igazodnak a csontok, de ezt nem hiszem, hogy ennyire kell fájni.

2012. ápr. 5. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Első hosszú sétánk után én is így éreztem! Bent a kórházban pedig semmi ilyen érzetem nem volt...! Emlékszem nyár volt, alig bírtunk apával hazasétálni az első közös sétánkról! Nyugi, szerintem a védőnőnek lesz igaza! Nekem nem tartott sokáig!
2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen gondom. Nálam a gerincoszlopom nem tudta tartani magát rendesen, ahogy megváltozott a súlyeloszlás.
2012. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nagyon remélem, hogy a védőnőnek lesz igaza. Már azon gondolkodtam, hogy kérek beutalót röntgenre. De most, hogy szoptatok még oda sem olyan egyszerü eljutni. Bekentem jégzselével, más nincsen itthol. Így nem érzem annyira legalább. Megbeszéltük a férjemmel, hogy pihentetni fogom, ő megy majd vásárolni én a hosszu sétákat egyenlőre muszáj vagyok kihagyni.

2012. ápr. 5. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Nálam is ez volt a helyzet. Csak mindkét lábamnál. Egy idő után elmúlt, mondjuk én erőltettem a sétákat, lehet, hogy nem használt, ezért múlt csak el 3 hónap múlva.
2012. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem "kitörték" a lábam. Azt hittem csak én vagyok így. A 3 hónap az hosszu idő, jaj nekem ha nekem is annyi idő mire rendbe jövök. Ez az , hogy nekem is muszáj dolgokat elintézni. Ugy is kell majd mennem. Csak most egyenlöre a fotelböl alig birok felálni a gyerekkel a kezemben. A mütét helye már nem is fáj erre most jön a csípő fájás. A kisfiam meg már majdnem 5 kiló.
2012. ápr. 5. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem, talán tényleg attól, hogy a csontok "rendeződtek" vissza a helyükre. 1-2 hónapig nekem is eltartott.
2012. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi és az első nagy séta után jött elő.Ehhez még hozzájött,hogy a jobb lapockám is fájt.
2012. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Akkor nem egyedi eset az enyém. De nektek is annyira fájt, hogy másképp nem tudtatok menni, csak nagyon sántitva? Én csak ugy tudok menni mint egy igazi csípőficamos és minden mozdulat rettenetesen fáj is.

2012. ápr. 7. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Most, hogy jobban visszagondolok, nekem is fájt, de már nem is emlékszem rá. Csak arra, hogy iszonyatosan fáradt voltam minden séta után.
2012. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 millaa1 ***** válasza:
szia én is kb így éreztem magam. SÖT nekem még most is fáj a hátam. az epiduráli is fájt nekem:(( pedig annak nem kellett volna!! ??
2012. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!