Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Vasgyári kórházban...

Miskolcon a Vasgyári kórházban gyakori a császározás?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy könnyen döntenek a császár mellett,vagy csak a legvégsö esetben. A sima szülés hivei,vagy gyakran császároznak?

Ha valaki ott szült,leirná,hogy történt? Epidurálist kérésre adnak?

Nekem nincs fogadott orvosom,igy nem tudom,mire számithatok,na meg elsö szülés lesz.

40 hetes vok


2009. jún. 10. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem muszáj biztos nem császároznak.Nekem volt orvosom,mi megbeszéltük hogy nem kérek érzéstelenitést,esetleg gázt felajánlják a szülésznők,de én azt sem kaptam,természetesen szültem.
2009. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott szültem nem adják könnyen a császárt, én ott szültem volt fogadott orvosom. Zöld volt a magzatvíz ráadásul a szemem miatt csak császárral szülhettem volna. No ehhez képest még 3 órát vártam és az is szóba jött, hogy rendesen kell szülnöm. A kisfiam mire kivették belőlem nagyon nagyon le volt gyengülve! Ha jót akarsz magadnak és van pénzed főorvost fogadj, mert a kis orvosok nagyon rendesek, de nem az övéké a műtő, hanem a nagyoké:-(
2009. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!