Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sok anyuka járt úgy hogy...

Sok anyuka járt úgy hogy szülés után végbél inkontinenciája lett? Elmúlt?

Figyelt kérdés

Még a kérdést is szégyenlem feltenni, annyira zavar a dolog... Sajnos van hogy nem tudok visszatartani dolgokat, soha nem volt ilyen gondom. Ami intimtornára emlékszem a jógákról, azt csinálgatom, de tanfolyamra nem tudok elmenni, amíg szoptatok, mert hát állandóan ki kellene mennem fél órákra, annak meg nincs értelme.....

Egyéb módon is átrendeződtem állítólag sajnos. Olyan rossz ez a dolog.

Mik a tapasztalataitok? bocs a kényes témáért, de nem maradhat ez így... 2 és fél hónapja szültem.


2012. márc. 12. 07:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszi mindenkinek. Javulási tendenciát látom, az első hetekben nem tudtam az akaratommal összeszorítani, ez mostmár jócskán megy, a gázok sem jönnek szabadon, de azért sietnem kell ha wc-re kell menni...
2012. márc. 13. 10:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, kb. 3 hónapig volt szörnyű :-( Emlékszem, nálunk volt a védőnő, én meg nem tudtam, hová meneküljek, hogy ne előtte "pukizzam" el magam ... Egyszerűen jött, és ha nem szorítottam össze a lábaimat, akkor bizony nem tudtam eltitkolni, de volt, hogy még úgy se :-( Aztán lassan javult a helyzet, de a mai napig azt tapasztalom, hogy elég gyakran "baleset" történik, eddig még csak gázilag, szerencsére :-( Pl. ha tüsszentek vagy köhögök. Mondjuk, ahogy kinéztem alul szülés után, hát nem is csodálom, hogy ez van. Akkora aranyerem volt, mint egy kisebb Béres-cseppes üveg :-(

Szerintem is, ha nem javul mondjuk fél éven belül a helyzet, újra beszélj a dokiddal. Én 1 éve szültem, most tervezem, hogy előveszem a témát a dokimnál, de olyan kellemetlen :-(

Jobbulást ...

2012. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!