Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor engedik haza az anyát...

Mikor engedik haza az anyát szülés után és melyik napszakban?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátnőm ma délután szült. Mivel egy innen 20 km-re lévő faluban laknak, ezért engem kértek meg, hogy vigyem őket haza. A probléma az, hogy én egyetemista vagyok és kedden délután megbeszélés lesz amin muszáj ott lennem, szerdán pedig déltől estig órám lesz, és nem hiányozhatok, mivel hiányzást kell tartogatnom későbbre hivatalos elfoglaltság miatt ami pont szerdára esik :(

Mivel bejárós vagyok, elég fél 11-kor el kell indulnom, de ha kihagyom az előadást amire nem muszáj menni, akkor elég délben elindulnom.


Jól tudom, hogy reggel engedik haza a babát és az anyát?

Szerintetek melyik nap engedik haza ha ma szült és minden rendben volt idáig?

Kb. mikorra szokott kész lenni a záró jelentés?



2012. márc. 3. 19:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Salgótarján: 4 nap után. (Ha minden rendben van)

2012. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, szerdán fogják haza engedni őket. Az egyik anyukának aki ma megy haza fél 11-et mondtak, ma megnézi barátnőm mikor megy haza ténylegesen. Nagyon jó lenne ha tényleg fél 11-kor már eljöhetnénk, mert akkor talán elérek még egy buszt amivel kések ugyan az óráról, de ott leszek :)

2012. márc. 5. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!