Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles utan miben mentetek...

Szüles utan miben mentetek haza? Mit csomagoljak?

Figyelt kérdés

Ferjem bent lesz velem a korhazba, igy ne irjatok, hogy majd behozza! (külföld)

Ja, es kb. 10kg hizasnal tartok 36.het!

Köszönöm.


2010. okt. 8. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Én ugyanabban a ruhában mentem haza, amiben bementem a kórházba. Így is volt elég pakkom... A baba cuccai, hálóingek, köntösök, törölközők, papucsok, miegymás, szóval nem akartam még másik ruhát is cipelni magammal. MOndjuk a nadrágomat fognom kellett, hogy le nem csússzon, de az autóig kibírtam, és valószínűleg a régi nadrágjaim szorították volna a hasamat, mert olyan hirtelen azért nem lett lapos :-))) Minden jót és jó egészséget Nektek! Ja, és én össz. 10 kg-t híztam.
2010. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Kb akkora ruhát ami négy öthós terhesen volt jó rád.

egy melegitő vagy pocakbetétes nadrág ne szoritson mert nem arról szól hogy csininek kell lenni.


felül is bő felső és kényelmes melltartó.


én farmerban mentem a felső két gombot nem gomboltam be és pulcsiban meg kapucnis melegitő felsőben - nem kellett kabát-

edzőcipő

2010. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én abban jöttem haza, amiben bementem.
2010. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát sajnos nekem nem ment le a hasam ugyhogy én amiben bementem abban jöttem haza is. De szerintem valami bővebb nadrágot vigyél be ami csipőben most jó rád. A hasadat ugysem tudod mekkora lesz szülés után. Szép napot!
2010. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Abban mentem haza amiben szülni mentem.
2010. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:-) 4-5hosan meg a regi gatyaim hordtam, utanna vettem 3 "törökbugyogot" kismama rövidgatyot aug. elejen, vagy 3hete egy kismama farmert, de az most is bö ram egy kicsit! A regi farmer feljön, csak begombolni nem tudom. Szüleskor csipöböl is megy le kicsi?
2010. okt. 8. 08:51
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Amiben bementél, haza tudsz menni.

A kismamaruhák rzgalmasak derékban, és egy kicsivel kisebbre állítottam a nadrágot és annyi. A hasam később húzódott csak vissza, még otthon is a terhesnadrágokat hordtam egy darabig, majd a bővebb nadrágokat és később a régi "rendes" nadrágokat.


Szép szülést!

2010. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
ne apellálj arra hogy a régi cuccaidat fel tudod venni szülés után, mivel a hasad is csak pár nap alatt kezd majd csak apadni. Menj haza abban amibe bementél.
2010. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Én mivel császáros voltam,mondtam a páromnak olyan nadrágot hozzon be,amit 4-5 hósan vettem fel és lehetőleg gumis legyen(a vágás miatt)
2010. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Én 24! kilót híztam,szülés után mégis abban a nadrágban mentem haza amit a szülés előtt hordtam.

Biztonság kedvéért azért legyen nálad egy olyan naci is amit terhesen hordtál,hogy kényelmes legyen.

2010. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!