Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent, hogy 50 %-ban...

Mit jelent, hogy 50 %-ban elsimult a méhnyak?

Figyelt kérdés

38+5 hetes km vagyok. ma voltam a dokinál és bizony elmagyarázta h mit is jelent, mert megvizsgált zárt vagyok még , de h a méhnyak 50 %-ban már elsimult!

Innentől kinek mikor indult be a szülés? annyira várom már a babámat h a kezemben tartsam és igencsak türelmetlen vagyok! persze tudom jön amikor ő akar..... :) gondolom segíteni nem tudok azon h ez a másik 50 % mihamarabb elsimuljon h elkezdhessek tágulni....gondolok itt több mozgás vagy ilyesmi... :)


2009. jún. 8. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A tágulás megkezdéséhez teljesen el kell simulnia a méhnyaknak.Nekem a 37. héten teljesen el simult mégis 40+3 -ra szültem. De mindenképpem biztató jel. Szedjél homeomátiás bogyókat, segyteni fog és könnyebben fogsz szülni.
2009. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó, nekem el sem volt simulva utolsó vizsgálatnál, rá pár napra már megindult a szülés. Csak várni tudsz, esetleg ezeket a méhnyaklazító bogyókat szedni, ha ORVOS is javasolja.

Már bármelyik nap megindulhat a szülés, csak egy pici türelem kell még, és lassan megpuszilgathatod a pocaklakódat! :o)

2009. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat lányok!

A homeos bogyókat szedem a 36. héttől! Ma mondta a doki hogy hétvégére szombat,vasárnap,hétfő ne szedjem majd keddtől újra hátha ez rásegít valamit! 17.-ére vagyok kiírva amúgy! :)


Igen türelem ami most a legnehezebb :), de hát biztos mindenki így van vele a végén!

2009. jún. 8. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most fogom szülni (5 hét) a 2. babámat és nekem már nem engedi az orvos a homeoós bogyókat. Az első babanál másfél óra volt az egész, épp, hogy beértünk a kórházba. 3 percesekkel kezdtem 15 órakkor és 16.25-re meg volt a baba.Budaörsről mentünk a nyugati mellé, de már az erzsébet hídnál 1 perces fájásaim voltak. Bár ismerek olyat is aki bogyók ellenére 48 órát vajúdott....
2009. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!