Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhnyak állapot vizsgálatánál...

Méhnyak állapot vizsgálatánál hogy állapítanak meg értéket?

Figyelt kérdés
Több hozzászólásban olvasom, hogy kinek mennyi értékű a méhszája. Viszont nekem az orvos sose mondott ilyen értéket. Csak annyit, hogy zárva van a méhszáj. Nem privát orvoshoz járok, lehet ők nem méregetnek? Hátrányt szenvedek?
2011. febr. 25. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Az értékek a következőket jelentik:

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj


Nem szenvedsz hátrányt, hisz elmondja a dokid, hogy zárt a méhszáj. Végül is tök mindegy, hogy azt mondja, hogy 3000 vagy azt, hogy zárt, nem?:)

Nekem magán dokim volt, de ő sem mondott ilyen értéket sosem.

2011. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha zárva vagy, akkor 3000.

Ha elkezdesz rövidülni, vagy nyílni, akkor a terheskönyvbe beírja az értéket és megemlíti, hogy mi a helyzet. Amúgy egyik terhességemnél se az értéket mondta, hanem azt, hogy kinyílt vmelyik méhszáj, vagy megrövidült a nyak. A kiskönyvbe írta csak a számot.

Ja, sztks dokihoz jártam, de voltam privátnál is, és mindegyik így csinált.

2011. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm az első válaszolónak a részletes leírást , így én is okosabb lettem.
2011. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak:attól,hogy zárt a méhszáj,a méhnyak még rövidülhetett,tehát nem evidens,hogy 3000 az érték,lehet,hogy 2000,csak nem mondta a doki.

A kérdezőnek:az én dokim-igaz fogadott-minden alkalommal mondta,és be is írta a kis könyvbe!Neked nincs benne?

2011. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem nem írt be kiskönyvbe értéket, csak azt, hogy zárt megtartott méhszáj.

2011. febr. 26. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!