Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e még valaki, akinek...

Van-e még valaki, akinek korán (pl.33 hét környékén) kinyílt (1 ujjnyira) a külső és a belső méhszáj egyaránt, és a méhnyak részben elsimult?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy meddig húztátok ilyen állapotban? Arról hallottam hogy a külső méhszáj egyujjnyira nagyon gyakran kinyílik, de engem olyan esetek érdekelnének ahol a KÜLSŐ ÉS BELSŐ EGYARÁNT nyitva van/volt...+ esetleg az elsimult méhnyak.
2009. ápr. 10. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
34.héten voltam végig nyitva 37.héten szültem
2009. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

29. héttől nyílt a külső máhszájam, 34-től a belső is, 35/5-re szültem.

Üdv.

2009. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 22. héttől nyitva a külső és a belső is. Gyógyszert szedek, sokat kell feküdni, amit nem igazán tudok megoldani egy 3,5 éves és egy 14 hónapos gyerkőc mellett, de igyekszem. Most 32 hetes vagyok. Remélem még egy picit marad. Kitartás és pihenj amennyit tudsz.
2009. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!