Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor megszületik a babuka...

Amikor megszületik a babuka minden kórházban ráfektetik a mamára a babát? Vagy ez nem minden kórházra jellemző? És esetleg cicire is lehet rakni olyankor?

Figyelt kérdés
Lehet hogy buta a kérdés, de én nagyon szeretném ha miután megszültem azonnal rakják rám és esetleg a cicire, mert így hamarabb elindul a szopóreflex meg a tej.
2012. febr. 16. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Gondolod hogy hamarabb elindul. de nem tuti.


nálunk 1 órát rajtam volt majd ezek után öltöztették csak fel. cici nem volt és is akartam volna, de sok dolga volt a bábának, így ez elmaradt, egyedül meg nem mertem.

majd most a másodiknál talán.

2012. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
rám tették, amikor kivették kb. 10 percre, majd felöltöztették, és két óráig együtt voltunk a szülőszobán. Addig meg tudtam szoptatni.
2012. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.De jó akkor van esély hogy a babámat a mellemre helyezik amikor megszületik.Vagy lehet hogy ez kórház függő?További tapasztalatokat várok.
2012. febr. 16. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Lányomat rám rakták, szopizni is próbáltunk, de nem akart. Felöltöztették és még 1 órát együtt voltunk 3asban a szülőszobán. Ő 11 hósan elválasztotta magát.

AZ ikreket sajnos nem tették a hasamra, pedig nem volt gond, csak 2 nap miatt korababák, ahol szültem ott meg nincs koraosztály, úgyhogy felöltöztették, pólyába tették őket, megmutatták, megfogtam a kis kezüket, aztán elvitték 40 km-re(előírás), én meg csak 3 nap múlva mehettem utánuk, miután a varratokat kiszedték. Abban a 3 napban cumisüvegből ettek, én meg holt mérges és ideges voltam miatta, hogy most emiatt nem fognak szopizni majd. Én azért fejtem rendesen, hogy meginduljon,hátha.

Mikor bementem, mindkettő első perctől szopizott, pár nap után nem is kellett pótolni semmit, és majdnem 17 hósak voltak mikor már nem kérték a szopit.

2012. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Felénk csak megmutatják a babát miután megszületik és csak a kórteremben kapod meg egy pár óra múlva :( ha császároznak érzéstelenítéssel akkor is csak megmutatják.Az őrzőbe ha rendes a csecsemős akkor néha áthozza és cicire is teszi,egyébként csak következő nap találkoznak a kórteremben.
2012. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt sopronban rádrakják a babát, és miután megmárték, felölötztették stb, szoptatni is lehet. nem emlékszem pontosa, mennyi idő telik el, mert nem volt a szülés után rögtön időérzékem, de mondjuk másfél órát talán. amíg megfigyelnek szülés után a szülőszobán, hogy miden ok-e.
2012. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!