Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztaltál a szülés előtt...

Tapasztaltál a szülés előtt nem sokkal orrvérzést (úgy hogy előtte a terhesség alatt nem volt jellemző)? Ha igen mennyivel előtte?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó három hétben ömlött az orromból a vér. Előtte nem igazán volt jellemző.

De szerintem azért ne erre alapozd a szülés várható idejét. :)

Hány hetes vagy?

2011. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Éppen ma töltöttem be a 35. hetemet.

Eddig a terhesség alatt soha nem vérzett az orrom, tegnap este óta meg már 3x.


A pocakom fokozatosan leszáltt, hetek óta kezdte, mostmár teljesen "lóg".


Ürül a belem (pedig napokig nem szoktam wc-re menni), ma egész délelőtt feküdnöm kellett mert annyira fájt a derekam.

De a legfurcsább mégis ez az orrvérzés...

2011. dec. 13. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát így nagyterhesen már előjöhetnek a kellemetlen tünetek, de ez még nem jelenti, hogy holnap megszülsz.

Az utolsó heteim nekem is elég kényelmetlenek voltak, 36 hetesen rámjött a hasmenés, erős jóslóim voltak, később ugye vérzett az orrom is...aztán túlhordtam a babámat.

Most már a célegyenesben vagy mindjárt, egy kis kitartás, és nem sokára jön a baba. De ez lehet hetek kérdése is még.

Bárhogy is lesz, könnyű szülést kívánok!

2011. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így van, ahogy az előttem válaszoló írta. Nekem is kb. 35 hetesen "leszállt" a hasam, jóslóim is akadtak , és 3 nappal mégis túlhordtam. Az orrvérzés a megnövekedett vérnyomás "eredménye", a terhesség végénél kb. 2szer annyi vért kell kerengetnie a szívnek, mint alapállapotban. (Hogy a baba elegendő tápanyagot, oxigént kapjon)

De mindenesetre, ha eljön az idő, én is könnyű szülést kívánok!:)

2011. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

orrvérzés volt a 33.héttől és tart most (40+2 nél járok ma) is, a hasam 35. héttől lent van, lágyabb kaki szintén a 35. héttől napi akár 2-3x.

Már kivagyok fingva! aludni sem tudok, szóval nagyon várom már hogy vége legyen!

Jaa, és úgy 3-4 napja éhségrohamaim vannak mindent-mindennel eszek... a vizesedésről ne is beszéljek.

2011. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!