Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha pelenkát kell bevinnem a...

Ha pelenkát kell bevinnem a kórházba a kisbabának akkor popsikrémet és hintőport is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Kistarcsán szültem (pont 13 hónapja) ott popsikrémet és hintőport adtak( ezt haza is lehetett hozni), csak pelust kellett vinni.

2009. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy hintőpor vagy popsikrém,a kettő együtt szerintem nem jó,mert a hintőpor eltömíti a porusokat,és nem tud ott lélegezni a bőre,főleg ha a nyári hónapokban szülsz,szerintem pláne nem jó.

Én a Margitban szültem és ottani használatra kaptunk naturlandos popsikrémet,jobb mint a neogranornom,azt akkora hagyom csak ha kisebesedne neki a popsija.Sikerült feliratnom azt a krémet,árban is jobb,és legaláb b 4×több van benne mint más popsikrémben

2009. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobb a gyógyszertári popsikrém, a kórháznóban is az van (szintén Matgitban szültem), illetve minden már ami a kell a köldökhöz.
2009. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SOTE II-n szültem, pelenka és popsitörlő kellett, krém volt a szobában.

Hintőpor csak a köldökápoláshoz kell, popsit már nem igazán "divat" hintőporozni.

Alkohol, hintőpor, géz szintén volt a szobánkban.

Textilpelust vigyél még, az kellhet!

2009. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én vidéki kórházban fogok szülni de akkor valószínűnek tartom, hogy itt is adnak popsikrémet.
2009. jún. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!