Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kisbabának kell majd vadonatúj...

Kisbabának kell majd vadonatúj pihepuha törölközőt venni?

Figyelt kérdés

Tele vagyunk törölközővel, sokat még alig, vagy egyáltalán nem használtunk. De vajon a kisbabáknak mennyire érzékeny a bőrük? Igénylik a speckó plüssös-puha cuccokat, azaz kell-e venni direkt neki valót, vagy nyugodtan használhatja majd a már meglévőket?

32 hetes kismama.


2010. ápr. 1. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg használhatja a meglévőket szerintem, de nagyon praktikusak a kapucnis törcsik. Ha rendelkeztek ilyennel, akkor azt vetném be, vagy vennék egyet. Sima törölközőbe nem nagyon tudod annyira belecsavarni, hogy a vizes feje ne legyen kint.
2010. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első hónapokra érdemes venni neki külön fürdőtürcsit, kapucnisat legalább egyet. Aztán lehet már használni a többit. Mindegy mennyire puha mert nem dörzsölöd vele :) Persze ne a 10 éves dörzsi türcsi legyen :) Én vettem külön néhányat nem szeretem azzal törölgetni a kicsim amit mi használunk. Annak ellenére hogy 90 fokon mosom, majd vasalom őket
2010. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ó, köszi, tényleg, a kapucnis törölköző az jó. Praktikus is meg jópofa is. :) Egy olyanra akkor beruházunk.

Én is úgy gondoltam, hogy nem azokat használja majd, amiket mi, hanem kiválasztunk neki néhányat az újak/újabbak közül, és azok csak az övéi lesznek. Főleg amíg picike.

2010. ápr. 1. 13:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És még egy tanács: a nagyobb fajta kapucnisat válaszd, mert nagyon gyorsan meg fog nőni és később is nagyon praktikus. :-) Boldog babavárást!
2010. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is nagyon sok törölközőnk volt + egy ügyes nagyink. Szétvágot egy kis törölközőt és rávarta egy-egy fürdőlepedő sarkára --> 2 kapucnis fürdőlepedő, mert ugye mosni is kell :-)

és máris spóroltál 2x 2500 Ftot

2010. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
15.00-ás, köszi, pont erre gondoltam, hogy házilag is biztosan lehet ilyen kapucnis izét gyártani, csak ügyes kéz meg varrógép kell hozzá. Az meg van a családban kettő is. :)
2010. ápr. 1. 15:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mi nem szeretjük a kapucnis törit. Mondjuk itt dögmeleg van, itt tutira nem fázik meg.

Sima töriket használunk a babánknak is.

2010. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk a családból 3 használt, kapucnis törölközőt. Végülis az első naptól ezeket használjuk, de szerintem ha nem kapucnist használsz akkor is rá lehet hajtani a kis fejére a sima törölközőt. Még terhesen vettem méterben pelanka anyagot és ebből készítettem néhány törölközőt de ezeket inkább a pelenkázóra, meg a kiságyban a feje alá használom, mert nekem a babát szárítgatni annyira nem jöttek be.
2010. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ikeás türcsit vettünk a babának, ami kapucnis 1500 ft-ért. Én nagyon szeretem, mert nem durvul be....
2010. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én vennék neki egyet, egy babatörölközőt, jó találmány, és nem ár azon az 1200 fton múljon...
2010. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!