Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan pakolom össze a korházi...

Lassan pakolom össze a korházi csomagom. Mennyi darab törölközőt, wc-papirt, betétet vigyek? A babának tegyek oda fültisztitot és hajkefét?

Figyelt kérdés
A többi már megvan, csak még ezeken vacilálok.34 hetes vagyok
2008. aug. 21. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1db nagy és 1db kis töröközőt vittem. Zuhanyzás után odalent papírtörlővel törököztem, így a törölközőm nem lett piszkos. 2 csomag puha wc-papírt használtam el és 1 csomag betét elég volt nekem, mert a kórházban adtak naponta 2db-ot a gátkezelés folyamán. A picinek nem vittem fültisztítót.
2008. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, tudok segíteni. Nálunk 2 db törölközőt kérnek, egy normál méretet és egy kéztörlőt, egy wc papírt tettem, egy csomag nedves wc papírt, egy csomag tena betétet, egy csomag "rendes", éjszakai betétet, 2 elölgombos hálóinget, bugyikat, eldobósat, nem eldobósat, kés, villa, kanál, pohár, zsebkendő, szalvéta, vettem a DM-ben fertőtlenítő kendőt (pl. wc-hez), Bradoman a neve, egy dobozban 5 db van, vettem egy doboz frissítőkendőt a szülőszobára (Ebelin, 10 db-os), tisztálkodószereket, fésűt, zoknit, szőlőcukrot, 2dl-es dobozos hohesc-t, kis üveg ásványvizet, szoptatós melltartót, egy doboz melltartó betétet. Nálunk a babának kérnek egy csomag nadrágpelenkát, egy csomag törlőkendőt, egy vékony pamutsapkát, 4 textilpelenkát, egy vékony plédet, fültisztítót. Azt hiszem, mindent leírtam :-) De mindenképpen kérdezd meg a védőnődet, mert szinte minden kórházban mást kérnek.
2008. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyél be fültisztítót is meg hajkefét neki, nem nagy helyet foglal és lehet, hogy nem kell majd, de inkább legyen mint ne!:)

Törölközőt szerintem egy nagyot mindenképp, meg 2 kisebbet, wc-papírt 2-3 tekercset szerintem simán betehetsz, de vmi extra puhát. Plussz papírzsepit meg kéztörlőt vagy szalvétát is. Betétet is sztem inkább 2 csomaggal vigyél nehogy gondba légy.

Legalábbis én szeretem ha mindenből kicsit több van, lehet hogy nem kell ennyi,de inkább vidd el "feleslegesen" minthogy hiányt szenvedj vmiből is!

Sok sikert a szüléshez! És utána nagyon boldog perceket!:)

2008. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-4 törölköző, sok-sok WC papír (jó puha legyen), papírtölőt is tehetsz (zuhanyozás után ezzel töröltem meg a gátamat, mert úgy is vérzik ilyenkor az ember és legalább nem a törölköző lesz olyan), én vittem 1 csomag Tena betétet a vastagabbikból. Szükség lesz rá.

fültisztitót én nem vittem, hajkefét sem , meg a kórházban szépen megfésülik őket fürdés után.

Melltartóbetét vigyél, nekem nagy szükségem volt rá mikor megindult a tejem. másnak akinek nem volt, elég csúnyán néztek ki elázott hálóingben. na meg sok bugyi, mert véletlenül is átázhatsz.

szerintem ennyi.

2008. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még intim törlőkendőt,mert jól esik áttörölni a varatokat amikor húzódnak, wcülőkepapir dm-be kapható,hajkefét,fültisztitót nem vittem.
2008. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az intim törlőkendőt otthon ne felejtsd! Én azzal töröltem ki a fenekemet is, a gátmetszés miatt. A legpuhább WC papír is irritált!
2008. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!